Informacja prasowa:

Portugalski „Magnum” – Max Lima (11-5), będzie pretendentem do pasa mistrzowskiego TFL – Thunderstrike Fight League w kategorii lekkiej podczas świątecznej edycji TFL Lublinie! Reprezentanta Porto przywita Mistrz Hubert Szymajda (8-3), który po kilku miesięcznej nieobecności wraca do klatki rodzinnej organizacji.

„Magnum” to zawodnik uwielbiający wymiany w stójce, w których jest niezwykle niebezpieczny! Portugalczyk może pochwalić się rekordem szesnastu zawodowych walk z których aż jedenaście efektownie wygrał.

„Rekord Maxa robi wrażenie ale jak już mówiłem sezon na ogórki dawno się skończył. Team Maupa jesteście tam? Do zobaczenia 21 grudnia w Hali Globus Lublin!” – mówi Hubert Szymajda. Mistrz z Polski jak dotąd jedenaście razy wchodził do oktagonu i aż ośmiokrotnie cieszył się ze zwycięstwa. „To będzie elektryzujące starcie na bardzo wysokim poziomie. To walka z podtekstami. Jednym słowem walka o wszystko dla „Maupy”. Hubert ma kontrakt z KSW i wie o co walczy. Mam nadzieję że Hubert odczaruje fatum na Globusie.”- komentuje organizator TFL , promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę dostępne w GYM MMA Lublin oraz na stronie www.ekobilet.pl

11 KOMENTARZE

 1. Ogór nieco lepszy od rywala Kęsika – bo tamten to jest dramat. Obaj walczyli w sobotę w Serbii. Nie ma to jak oszczędność na biletach.

 2. Ogór nieco lepszy od rywala Kęsika – bo tamten to jest dramat. Obaj walczyli w sobotę w Serbii. Nie ma to jak oszczędność na biletach.

  Po prostu dobre promo na Grouponie

  :fjedzia:

 3. Ogór nieco lepszy od rywala Kęsika – bo tamten to jest dramat. Obaj walczyli w sobotę w Serbii. Nie ma to jak oszczędność na biletach.

  Pewnie te ogóry latają jedną pakietą, obskakują gale w jednym kraju, pakują się do Rajanira i lecą gdzie indziej.

 4. Ogór nieco lepszy od rywala Kęsika – bo tamten to jest dramat. Obaj walczyli w sobotę w Serbii. Nie ma to jak oszczędność na biletach.

  Dokladnie. Rywal Kesika jest po 2 porazkach i walczy o pas. Panie Sarna nie wstyd robic takie zestawienia?( Wiem ze Pan to przeczyta akurat). Kesikowi akurat nabijanie rekordu na takich ogorasach nie jest potrzebne to po chuj to zestawiac? Lepiej te pieniadze dac chlopakom na odzywki…

 5. Zamiast Limy na ostatnią chwilę został ściągnięty ten Fin, z którym ostatnio wygrał Gutowski (39 lat i rekord 14-13). Dramat!

 6. Zamiast Limy na ostatnią chwilę został ściągnięty ten Fin, z którym ostatnio wygrał Gutowski (39 lat i rekord 14-13). Dramat!

  :razz:utinlaugh:

 7. :razz:utinlaugh:

  już Waso w 77 byłby lepszą opcją , bo nie wiadomo jak z wagą stoi , jeśli ten Fin to prawda ..

 8. Dokladnie. Rywal Kesika jest po 2 porazkach i walczy o pas. Panie Sarna nie wstyd robic takie zestawienia?( Wiem ze Pan to przeczyta akurat). Kesikowi akurat nabijanie rekordu na takich ogorasach nie jest potrzebne to po chuj to zestawiac? Lepiej te pieniadze dac chlopakom na odzywki…

  Ja to takie walki z ogórkami traktuje jak kurs poniżej 1,5. Jak przejdzie to i tak paraktycznie mało zyskujesz jak ujebie to tracisz wszystko i w dodatku na tak chujowym kursie. :fjedzia:

  Nie warto

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.