Informacja prasowa:

Portugalski „Magnum” – Max Lima (11-5), będzie pretendentem do pasa mistrzowskiego TFL – Thunderstrike Fight League w kategorii lekkiej podczas świątecznej edycji TFL Lublinie! Reprezentanta Porto przywita Mistrz Hubert Szymajda (8-3), który po kilku miesięcznej nieobecności wraca do klatki rodzinnej organizacji.

„Magnum” to zawodnik uwielbiający wymiany w stójce, w których jest niezwykle niebezpieczny! Portugalczyk może pochwalić się rekordem szesnastu zawodowych walk z których aż jedenaście efektownie wygrał.

„Rekord Maxa robi wrażenie ale jak już mówiłem sezon na ogórki dawno się skończył. Team Maupa jesteście tam? Do zobaczenia 21 grudnia w Hali Globus Lublin!” – mówi Hubert Szymajda. Mistrz z Polski jak dotąd jedenaście razy wchodził do oktagonu i aż ośmiokrotnie cieszył się ze zwycięstwa. „To będzie elektryzujące starcie na bardzo wysokim poziomie. To walka z podtekstami. Jednym słowem walka o wszystko dla „Maupy”. Hubert ma kontrakt z KSW i wie o co walczy. Mam nadzieję że Hubert odczaruje fatum na Globusie.”- komentuje organizator TFL , promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę dostępne w GYM MMA Lublin oraz na stronie www.ekobilet.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.