Heraklesy 2018 Łódź

Z dumą chcieliśmy ogłosić, że nagrody Heraklesy 2018 odbędą się 22 marca o godzinie 20:00 w klubie „Scenografia” w Łodzi.

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej profesjonalnej karierze.

Bezpośrednią transmisję z gali Heraklesy 2018, od godz. 20:00 przeprowadzi kanał Polsat Sport Fight.

Wszyscy fani, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszeni są o kontakt z redakcją drogą mailową: redakcja@mmarocks.pl – w celu wydania imiennych zaproszeń na uroczystość.

17 KOMENTARZE

 1. Wszyscy fani, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu, proszeni są o kontakt z redakcją drogą mailową: redakcja@mmarocks.pl – w celu wydania imiennych zaproszeń na uroczystość.

  :deniro:

  I cyk dane hejterów zebrane.

  Sam bym pojechał, bo fajna kameralna impreza. Pewnie spotka się wiele osób z branży i będzie można zamienić kilka zdań. Ale akurat wtedy nie mogę:roberteyeblinking:

 2. :deniro:

  I cyk dane hejterów zebrane.

  Sam bym pojechał, bo fajna kameralna impreza. Pewnie spotka się wiele osób z branży i będzie można zamienić kilka zdań. Ale akurat wtedy nie mogę:roberteyeblinking:

  :wow:

 3. Kurła bardzo chętnie bym pojechał, ale również nie mogę wtedy, mało tego nawet nie będę mógł w tym czasie oglądać :/

 4. Ach szkoda, że tak późno ogłaszacie miejsce, z chęcią bym poszedł ale do piątku nie zdążę iść do barbera a z rozczochraną brodą nie wypada pojawić się na tak zacnym wydarzeniu.

 5. Heraklesy są o 20, a koncert o 22, więc do 22 wszyscy się zawiną do domu pewnie 😉

  "Kiwka, fifka, rap do piwka" – pewno część zawodników zostanie 🙂

 6. Bezpośrednią transmisję z gali Heraklesy 2018, od godz. 20:00 przeprowadzi kanał Polsat Sport Fight.

  na stronie polsatu tez ma byc ponoc transmisja na zywo

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.