Organizacja ACA powraca do Polski po przerwie spowodowanej pandemią. Gala ACA 109 odbędzie się 20 sierpnia. Podobnie jak zagraniczne gale organizacji, ze względów bezpieczeństwa odbędą się bez udziału publiczności w systemie PPV. ACA 109 będzie pierwszą studyjną galą organizacji w Polsce.

Wiemy już, że podczas wydarzenia w oktagonie zobaczymy m.in.: Kamila Oniszczuka, Rafała Haratyka oraz Piotra Strusa. Do tego grona dołącza także Grzegorz Siwy, który za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów o podpisaniu kontraktu z ACA.

Wracamy do gry. 20 sierpień na gali ACA w Warszawie. Zapowiada się bardzo ciekawe show, a w nim wezmą udział najlepsi zawodnicy w Polsce.

Grzegorz Siwy to zawodnik wagi średniej. Polak może pochwalić się bilansem 13-5 w swojej karierze. Na co dzień reprezentuje klub Legion Team Tarnów. Siwy ma za sobą występy po całej Europie, sięgając aż do wschodu. Ostatni raz walczył we wrześniu 2019 roku o mistrzostwo WWFC z Sergeyem Guzevem. Dla ”Fizola” była to pierwsza przegrana od grudnia 2018 roku, wcześniej wygrywał z Milanko Puranovicem, zdobywając pas Megdan Fighting.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.