Informacja prasowa:

Grzegorz Lipski vs Jakub Majoch już 16 stycznia na TFL 8 w Lublinie!

„Młodość” kontra ” doświadczenie” czeka nas w Lublinie podczas ósmej odsłony TFL. Reprezentant Herkulesa Łęczna Grzegorz Lipski po raz drugi w karierze wejdzie do klatki TFL i skrzyżuje rękawice z przedstawicielem Fight Dexters Team Nowy Sącz, Jakubem Majochem.

Lipski swoją pierwszą walkę dla lubelskiej organizacji przegrał podczas inauguracyjnej edycji Thunderstrike Fight League w Lublinie. Dla Majocha będzie to debiut w lubelskiej organizacji. Łęcznianin zapowiadał, podczas gali PROMMAC, że przechodzi na sportową emeryturę, jednak jak przyznaje jego klubowy kolega Norbert Piskorski głód walki jest tak duży a chęć zwycięstwa tak ogromna, że zmiana planów była konieczna.

„Znam obydwu zawodników i miałem okazję obserwować ich kilkukrotnie. Majoch pomimo młodego wieku i niskiego rekordu jest mocnym stójkowiczem i myślę, że gdyby mieszkał na Lubelszczyźnie stoczył by już o wiele więcej walk. Lipski ma na koncie trzy porażki z rzędu i jestem pewien, że zrobi wszystko by w Lublinie jego ręka była uniesiona w górze”. – mówi Jacek Sarna.

Bilety dostępne od 16 grudnia w klubie Herkules Łęczna.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.