zfc

Trzy grupy menadżerskie związane mocno ze środowiskiem MMA w kraju, połączyły swe siły, by działać pod wspólnym szyldem Control Master Management Polska: Modern Sport Management Sebastiana Świerkota, Smilodon Promotion Group Marcina Miszewskiego oraz Control Master Management Tima Leideckera. Tym samym wszyscy zawodnicy Sebastiana oraz Marcina od 1 lipca staną się zawodnikami nowo powstałego Control Master Management Polska.

W wywiadzie udzielonym dla MMANews.pl, Sebastian wspomina, że celem tej współpracy jest stworzenie najlepszego managementu w Polsce i Europie. Jak sam przyznaje „Przez podzielenie odpowiedzialności na rejony, możemy zapewnić zawodnikom pełną opiekę a w razie potrzeby, być zawsze blisko nich”. Za marketing zawodników w dalszym ciągu odpowiedzialna będzie Anna Jankowska. Cała grupa Control Master Management jest obecna w trzech krajach (Niemcy, Polska, Rosja) i ma ponad 150 zawodników MMA pod swoimi skrzydłami, którzy walczą w UFC, KSW, XFC i wielu innych organizacjach na świecie.

Co ciekawe, grupa przejmuje również projekt gal ICW, które organizował Marcin Miszewski na Śląsku. Organizacja dostanie nową nazwę i pod nowym szyldem planowane są minimum cztery gale rocznie na Śląsku i Mazowszu. Jak wspomina Tim Leidecker: Control Master Management wraz z polskim oddziałem, jest w stanie zapewnić opiekę swoim zawodnikom wszędzie na świecie. Od USA do Indonezji, od Brazylii do Rosji.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.