GP 27 baner

Grupa Początkująca prosto z Torunia w składzie: Wojsław Rysiewski, Paweł Kowalik, Artur Ostaszewski, Alf Glabus.

28 KOMENTARZE

 1. Możecie poczekać 5 sekund zanim zamarudzicie? Wrzucam…

  Nie marudzimy. Po prostu zdarzało się tak że był temat z audio które nie działało albo go nie było. Wszystko z troski o społeczność cohones.

 2. Świetny materiał. Artur z TVN Turbo, a zwłaszcza Alf na duży plus. Liczę, że spostrzeżenia, którymi tu się podzielili są jedynie zapowiedzią solowych Grup z ich udziałem.

 3. Osoba, która mogła by wypromować federację fen tak jak Pudzian wypromował ksw? Justyna Kowalczyk.

  Adam Malysz!  BTW fonia torche slaba, sa momenty gdzie naprawde ledwie co slychac, bede chyba musial zgrac na mp3 i sluchac przez sluchawki

 4. Kolejna swietne wydanie audycji. Co do jakichs uwag to tylko tyle, ze za malo Alfa, Escobara, Venoma i Artura :lol:. Mam nadzieje, ze kazdy z nich jeszcze nieraz zagosci w tej sukcesywnie podbijajacej rynek audycji.

 5. Artur Ostaszewski znany z tego, że koleguje sie z Wojsławem. A tak na serio właśnie najciekawszych, rzeczy dowiedziałem się od tego Pana z powyższej grupy. Co nie zmienia faktu, że wszystkie osoby były ciekawe do słuchania. Ciekawe szczegolnie jest jakie nastawienie ma tvn TURBO do mma. Jakieś ogólne warunki do spełnienia przez gale, żeby pokazać sie w tv. Rozjasni to wszystkie przyszle dywagacje, czy dana gala ma w ogole szanse, zeby pokazac sie w tvnie TURBO. Dzieki za grupe.

 6. Zajebista Grupa! Brawo dla Alfa za słowa o TVN( Escobar też dobrze gadał) no i słowa Piotrka- na to nie poruchasz rozjebały mnie na łopatki:lol:

 7. Musicie pisać więcej pozytywnych komentarzy o Arturze bo siedzi, po cichu czyta i liczy na wasze głosy! 🙂

  To co, już w celi nawet czytać na głos nie pozwalają?!

  #sucharzranajakśmietana

  Dooobra grupa!

 8. Fajna Grupa, niestety za krótka, bardzo dobry udział Pana z TVN Turbo, dobrze znać tez opinie z punktu widzenia telewizji. Z chęcią, za jakiś czas, wysłuchałbym pełnowymiarową Grupę z Arturem.

 9. Well done @Piotr Pędziszewski!

  Z tak wieloma rzeczami zgadzam się ze Zmija, że czasem jestem w szoku. Szkoda, że się pogniewal na wszystko i wszystkich tutaj, ale może to i dobrze, niektóre komentarze o Karolinie na pewno by go 'dotknęły'. Mimo wszystko, tym razem z pozdrowieniami Zmijson. 🙂

 10. Myślałem, że każdy TVN jest fee, a tu się okazuje, że tak nie jest. Też chętnie posłucham audycji z Arturem. To ciekawe jak wygląda taka stacja od środka, w dodatku niedawno ktoś kupił TVN, więc jest o czym rozmawiać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.