Dwóch niepokonanych zawodników wagi średniej Piotr Strus (MMA 6-0) z Nastula Team i Paweł Zalewski (MMA 4-0) z MMA Okniński zmierzy się w walce wieczoru gali Fight Cup: Battle of Warsaw, 18 listopada w Warszawie. W drugim pojedynku wieczoru znany z występów w KSW Wojciech Orłowski (MMA 3-4) skrzyżuje rękawice z Wojciechem Antczakiem (MMA 4-2-1). Pełna rozpiska:

Walka wieczoru:

84 kg.: Piotr Strus (6-0) vs. Paweł Zalewski (4-0)

Pozostałe:

93 kg.: Wojciech Orłowski (3-4) vs. Wojciech Antczak (4-2-1)
Open.: Kamil Waluś (0-1) vs. Stanisław Ślusakowicz (1-1)
93 kg.: Artur Zieliński (1-0) vs. Przemysław Waliduda (0-3)
84 kg.: Bartek Fabiański (0-0) vs. Chamil Yliasov (2-1)
77 kg.: Mateusz Piskorz (1-0) vs. Marek Cieślikowski (1-0)
77 kg.: Grzegorz Białas (0-2) vs. Piotr Rakowski (1-1)

Grafika poniżej

23 KOMENTARZE

 1. Sama idea gali b. dobra. Im więcej gal, tym lepiej. Ilu przyzwoitych zawodników nie walczy, bo nie ma propozycji.

  Tak na marginesie, to myślałem, że Kamil Waluś iterweniował w sprawie zmiany statusu swojej walki "zawodowej" (za którą nie dostał pieniędzy), dzięki czemu mógł wystąpić i wygrać amatorski turniej KSW. Tymczasem, jest chyba inaczej?

 2. Walusia ostatnio sam Kawul chwalił, ,że postępy zrobił, ale, że czeka go morze(a raczej ocean) roboty. Walusia nadal pamiętam, jak szukał sponsora na forum oraz jego filmiki z klubu kwadransowych grubasów Wink. A co do samego turnieju – jestem jak najbardziej na tak! Może w końcu sie dowiemy który klub trzęsie Wawą..? Cool

 3. Fajny pomysł, fajny plakat. W Warszawie jest na pewno miejsce na mniejsze gale. Sami koledzy z klubów i znajomi /rodzina zapełnią 200-300 miejsc. A hardcorowych fanów mma, którzy przyjdą dla samego sportu też trochę jest.
  Na stronce Fort United znalazłem info:

  FIGHT CUP – jesteśmy nową organizacją, mającą na celu propagowanie gal Mieszanych Sportów Walki jako emocjonujących spektaklów sportowych a zarazem imprez rozrywkowych, przeznaczonych zarówno dla typowych miłośników sportów walki jak i dla tych wszystkich, którzy cenią sobie przeżywanie sportowych wydarzeń w większym gronie, dobrą atmosferę oraz wysoką jakość i poziom oglądanego widowiska sportowego.

  THE BATTLE OF WARSAW to nazwa pierwszej naszej imprezy, która odbędzie się w Stolicy. Będzie to konfrontacja pomiędzy zawodnikami sześciu największych warszawskich klubów szkolących adeptów Mieszanych Sztuk Walki, najprężniej rozwijającego się sportu XXI wieku.

  Która sekcja jest najlepsza? Gdzie warto ćwiczyć? Trenerzy którego klubu mają największy talent w szkoleniu zawodników? Gdzie znaleźć najlepsze warunki do podnoszenia swoich umiejętności? – to pytania nurtujące chyba każdego warszawiaka interesującego się, nawet w małym stopniu, sportami walki.

  Nasza gala ma dać odpowiedź na wiele z powyższych pytań.

  Skonfrontujemy szesnastu czołowych warszawskich zawodników, którzy stoczą osiem zawodowych pojedynków, walcząc o honor i dominację w Stolicy.

  Gala odbędzie się w największym i najnowocześniejszym warszawskim klubie Fort UNITED 22 (ul. Fort Wola 22).

  Poniżej niektóre parametry tego miejsca:
  • -ponad 800 metrów kwadratowych powierzchni,
  • -największa stała ściana wizualizacyjna w Polsce (BACKGROUND):

  o -wymiary ekranu: 18,4 m długości x 5,4 m wysokości czyli ponad 100 m2 powierzchni! (rozdzielczość 3072 x 768)
  o -3 projektory XGA o rozdzielczości 1024 x 768 każdy, tworzące na ścianie jeden spójny panoramiczny obraz!
  • -ponad 200 miejsc siedzących, wygodne loże i kanapy
  • -nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie

 4. Mam nadzieje, ze Orlowski poprawil swoja kondycje. Po jego wystepie na Fight Clubie nie dziwi mnie, ze walczy poza KSW.

  W jakim limicie byla jego ostatnia walka? 93 czy 84?

 5. wydaje mi się że do 105 .. na ważeniu przed Fight Clubem miał 99 kg .

 6. wydaje mi się że do 105 .. na ważeniu przed Fight Clubem miał 99 kg .

  Owe 99kg było na ponad tydzień przed. Ważenie o którym piszesz było tylko zabiegiem marketingowym. Oficjalnie walka odbyła się w -93kg.

 7. P.Waliduda jako Okniński Team ? Sądziłem, że będzie reprezentować Lotadores Opole, podobnie jak w tej walce : httpv://youtube.com/watch?v=YGT2ZjxbdDk

 8. Już myślałem, że Orłowski nie będzie walczył, bo podpisał z KSW wyłączność na niewalczenie jak Bazelak. Zobaczymy jakie zrobił postępy…

 9. Miały być w sprzedaży od tego tygodnia jednak jak do tej pory cisza.

 10. Bardzo podoba mi się idea tego event`u głównie dlatego, że jest to taki fight club warszawski, coś dość underground`owego i elitarnego, przynajmniej Ja to tak odbieram…przypomina mi to Beatdown z Never Back Down 2/Po prostu walcz 2, zawodnicy z jednego miasta, kibice z jednego miasta, bilety w jednej cenie itd.

  Gdyby ogranizatorzy nie mieli pomysłu na cenę biletu to podpowiem: 20-30PLN i z narzuconą odgórnie ilością biletów na zasadzie kto 1szy ten lepszy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.