Szadziński

Niepokonany zawodnik Berserkers Team Stargard Gracjan Szadziński (MMA 3-0) to pierwszy ogłoszony uczestnik turnieju Berserkers Areny 5, 1 marca w Stargardzie Szczecińskim. Były amatorski bokser i zawodnik K-1 zadebiutował w MMA w czerwcu zeszłego roku, gdzie zanotował trzy kolejne wygrane, w tym dwie zakończone efektownymi nokautami. Poniżej informacja organizatorów na temat jego udziału w ośmioosobowej rywalizacji:

Gracjan Szadziński to pierwszy potwierdzony uczestnik turnieju wagi lekkiej na piątej Arenie Berserkerów- Exped Cup. Stargardzianin aktualnie prowadzony przez Tomasza Stasiaka reprezentuje barwy lokalnego Berserkers Team. Gracjan ma bardzo duże doświadczenie w sportach uderzanych; stoczył blisko 100 walk amatorskich w boksie oraz 7 zawodowych w formule K-1. W MMA, którym zainteresował się 2 lata temu stoczył 3 pojedynki, wszystkie wygrał, 2 kończyły się nokautami.

„Gracjan to bardzo widowiskowo walczący zawodnik, sporty walki trenuje można powiedzieć od dzieciaka. Jest nauczony, że aby coś osiągnąć trzeba się poświęcić i ciężko pracować. Pamiętam gdy pierwszy raz zaczął z nami sparować na MMA, od razu dało się wyczuć świetną pracę na nogach, naturalny spokój i świetne kombinacje kickboxerskie, które procentowały po wielu latach sparingów w różnych klubach m.in w Golden Glory. W stójce jest zawodnikiem kompletnym, w klubie staramy się maksymalnie dopasować jego styl walki do MMA, gdzie jest też parter, są zapasy. Gracjan to pojętny chłopak i szybko łapie, jak na razie jest niepokonany i jestem przekonany, że będzie jednym z finalistów Areny- powiedział trener Gracjana Tomasz Stasiak.

BILETY DOSTĘPNE NA KUPBILET.PL

ARENA BERSERKERÓW 5 EXPED CUP

Hala Sportowa OSiR
ul. Pierwszej Brygady 1
Stargard Szczeciński
2014-03-01 Godz.18:00

Wstępna rozpiska Berserkers Areny 5.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.