[youtube id=6XConwq1ZWI]
Zapis konferencji i informacje od organizatora w środku wpisu.

Od wielu lat Białogard jest znany ze sportów walki. Dzieje się tak głównie dzięki sukcesom miejscowych zapaśników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów sportów walki jesienią 2011 r. BOSiR zorganizował Galę Sporów Walki „RUNDA 1”. Do dziś odbyły się już 3 edycje tej imprezy, na których wystąpiło wielu znakomitych zawodników takich jak: zawodnik amerykańskiej Federacji UFC Piotr Hallmann, najlepszy polski zawodnik wagi koguciej Marcin Lasota, najlepszy polski zawodnik wagi piórkowej Krzysztof Klaczek czy utytułowany zapaśnik i trener Tomasz Szczerek. W tym roku Białogardzki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. zaprasza kibiców mieszanych sportów walki 25 października do hali  sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 46 na „RUNDĘ 4”. Tegoroczna edycja imprezy dostarczy widzom wielkich emocji i walk na wysokim poziomie sportowym. W emocjonujących pojedynkach „RUNDY 4” wystąpią czołowi polscy zawodnicy MMA oraz wielu przedstawicieli lokalnych klubów.

W walce amatorskiej, w kategorii koguciej (-61 kg) naprzeciw siebie staną Dawid Romański z Berserkers Team Białogardi Piotr Kamiński z Valiant Gold Team Drawsko Pomorskie. W drugiej walce amatorskiej (-84 kg) Mateusz Symoczko reprezentant Ronin Gold Team Koszalin zmierzy się z Michałem Wojtanowskim z Valiant Gold Team Świdwin.

 W 6-ciu zawodowych walkach zobaczymy Jakuba Maszczaka z Berserkers Team Białogard, Marka Woroncowa z Ronin Gold Team Koszalin, którzy zmierzą się z przeciwnikami, z pilskiego GŁD Team.

Organizator zaplanował także 2 walki wieczoru. W pierwszej z nich pochodzący z Białogardu, mieszkający w Niemczech i trenujący w klubie Arena Aschaffenburg Rafał „Kaszana” Lewoń (8:3)zmierzy się Bogusławem Bagińskim (3:3) z Mighty Bulls Gdynia.

W głównej walce wieczoru, w arcyciekawie zapowiadającym się pojedynku kategorii półciężkiej (– 93 kg) spotka się z pochodzącym z Białogardu, mieszkającym w Anglii Marcinem „Rudex” Łazarzem (6:1) – Titan Team Fighter London bardzo doświadczony Ireneusz Cholewa (9:7) z Wydra-Gym Częstochowa.

 Gwiazdą artystyczną gali będzie formacja taneczna Top Toys z Koszalina, która wystąpi w specjalnie przygotowanym pokazie.

 Bilety na galę wkrótce dostępne będą w przedsprzedaży w cenie: 30 zł normalny / 40 zł VIP. W dniu imprezy kosztować będą odpowiednio 35 zł normalny / 50 zł VIP. Kupić je będzie można w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. Moniuszki 49 w godz. 700-2300 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w godz. 700-1700.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.