unnamed
Organizator gali Soul FC 2: Next Battle poinformował nas, że impreza, do której dojdzie 1 lutego 2014 roku w Zielonej Górze, będzie transmitowana na żywo w telewizji Orange Sport. W walce wieczoru wystąpi jeden z pierwszych polskich czarnych pasów BJJ – Maciej Linke. (MMA 8-3-1) Została już uruchomiona sprzedaż biletów na galę w serwisie internetowym www.abilet.pl.
Na rozpisce w pozostałych walkach zobaczymy (prawdopodobnie), między innymi Kamila Gniadka, Salima Touahriego, Emila Różewskiego, Bogusława Fijałkowskiego, Rafała Sikorskiego i Szymona Duszę.

10 KOMENTARZE

 1. mega

  mnie ciekawi co z Canal+ Sport. transmitowali ostatnio xcage 4 na żywo i kilka retransmisji FA, a poza tym cisza. 

  Dusza zdąży do lutego? Pisał na facebooku, że ma mieć podobno jakąs operację.

  Weidman, Barao, Gustafsson, Tate

 2. Swietna wiadomosc. Rozumiem, ze to nie jest zaden romans Soul FC z cyklem Miroslawa Okninskiego. Jezeli organizatorom gal bedzie udawalo sie "dogadac" z OS bezposrednio to moze to oznaczac szybkie rozpadniecie sie PLMMA bo to dostep do TV jest, jak mi sie zdaje, glownym atutem ligi.

 3. Podejrzewam, że Soul FC po prostu zapłaciło Orange Sport za pokazanie gali. A organizatorzy poszczególnych gal PLMMA nie płacą chyba za transmisję…
  Tak czy siak, gratulacje i życzę tej organizacji jak najlepiej . Rozpiska też całkiem, całkiem. A Skibiński urósł ostatnio w moich oczach po wygranej na PLMMA…

 4. Więcej gal w telewizji, większa promocja zawodników i większe pieniądze dla nich. PLMMA czuje oddech na plecach.

 5. Swietnie, napewno będe oglądał, zresztą jak każde mma transmitowane właśnie przez OS

 6. Fajnie, że będzie tranmisja. I jak widać dobrch nazwisk też nie zabraknie na tej gali

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.