gladia

Smutna informacja dla fanów wybierających się na gale Modern Gladiators w Piotrkowie Trybunalskim:

Z przykrością informujemy, że planowana na 11 maja br. gala MMA w Piotrkowie Trybunalskim nie odbędzie się w tym terminie.

Pomimo włożonego przez sztab ludzi wysiłku w przygotowanie tego sportowego wydarzenia, niestety w związku z licznymi kontuzjami, które dotknęły zawodników mających się pojawić w naszym oktagonie, musimy przesunąć galę na inny termin.

Mając informacje o problemach zdrowotnych zawodników, próbowaliśmy do ostatniej chwili zakontraktować ich zastępców, ale niestety pech nas nie opuszczał i jeden ze znalezionych w zastępstwie zawodników zgłosił również kontuzję, która skutkowała jego wykluczeniem z walki wieczoru. Do tego doszły jeszcze mniejsze urazy, które zgłaszali kolejni uczestnicy gali, co stawiało pod znakiem zapytania również ich udział.

W związku z tym uznaliśmy, że bez tych zawodników impreza straciłaby zbyt wiele na atrakcyjności i randze, a biorąc pod uwagę, iż miała to być pierwsza gala MMA w Piotrkowie, chcieliśmy pokazać wszystkim fanom sportów walki z tego miasta rywalizację na najwyższym poziomie.

Trudno jest podjąć taką decyzję, ale niestety, w zaistniałej sytuacji, nie mieliśmy już innej możliwości, tym bardziej, że ww. zawodnicy widnieli na wszystkich naszych materiałach promocyjnych.

Mamy nadzieję, iż wyczerpaliśmy już limit pecha i przy organizacji kolejnych gal ominą nas wszystkie problemy, na które tak naprawdę nie mieliśmy wpływu.

Dziękujemy wszystkim za aktywność na naszym profilu Facebooka i stronie internetowej. Zrobimy wszystko, aby gala, na którą wszyscy czekacie, odbyła się w Piotrkowie jeszcze w tym roku, dlatego zostańcie z nami.

Przepraszamy wszystkich, którzy 11 maja planowali pojawić się w hali Relax i liczymy na Waszą wyrozumiałość oraz to, że równie chętnie pojawicie się w tym obiekcie w innym terminie.

Taki jest sport…

Modern Gladiators Team

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.