targi

Wraz z galą rozdania Heraklesów, o której informowaliśmy wczoraj, program MMA na targach Wrocław Sport Power 18 kwietnia w Hali Stulecia uzupełni zawodowa gala zorganizowana pod szyldem European Fight Masters. W ramach tego wydarzenia odbędzie się pięć pojedynków.

Main-eventem gali będzie walka w wadze półśredniej między reprezentantem S4 Fight Team Łukaszem Koperą (MMA 3-1) a reprezentującym Węgry Lajosem Etekelym (MMA 1-1), który ma na swoim koncie wygraną z weteranem KSW Grigorem Aschugbabjanem.

W pozostałych pojedynkach na zwycięski tor spróbuje powrócić piórkowy Aleksander Georgas (MMA 5-4) z Mighty Bulls Gdynia, którego formę sprawdzi trenujący we wrocławskiej filii Lutadores Łukasz Kulig (MMA 3-5).

Marcin Mazurek (MMA 0-3) z Berserker’s Team Szczecin zmierzy się z debiutującym w zawodowym MMA Mateuszem Sińskim (MMA 0-0) w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa na zawodowym etapie kariery w dywizji lekkiej.

Również w limicie 70 kilo Jakub Martys (MMA 1-1) zawalczy z Remigiuszem Szelongiewiczem (MMA 0-0) a w walce w wadze półciężkiej Paweł Okoński (MMA 0-1-1) zmierzy się z kolejnym fighterem znad Dunaju – Istvanem Moratim (MMA 0-0).

Gala MMA zacznie się o godzinie 15:00 w sobotę a około pół godziny po zakończeniu ostatniej walki rozpocznie się ceremonia wręczenia Heraklesów.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.