28 maja w klubie Velvet w Nowym Sączu odbędzie się pierwsza gala Ground & Pound. Widzowie zobaczą cztery walki zawodowe i jedną amatorską.

Walka wieczoru:

Open.: Maciej Sikoński (0-0) vs. Tomasz Sojka (0-0)

Pozostałe:

80 kg.: Andrzej Koszyk (0-0) vs. Piotr Leśniak (0-0)
95 kg.: Grzegorz Janus (0-0) vs. Grzegorz Bajerski (0-0)
82 kg.: Patryk Pawlik (0-0) vs. Łukasz Potoczek (0-0)
80 kg.: Kuba Mysza vs. Michał Bocheński – amatorska

Informacje o biletach na stronie organizatora.

19 KOMENTARZE

 1. Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale czy walka wieczoru jest między gości, którzy mają zerowe rekordy i 15kg różnicy???

 2. „10 ZAWODNIKÓW
  4 MISTRZÓW ORAZ MEDALISTÓW ŚWIATA I EUROPY
  FULL CONTACT KARATE – KICKBOXING – JIU-JITSU – GRAPPLING ”

  Z ich strony www. 4 mistrzów i medalistów świata, a żadnego nie znam. Co gorsza dziwne, że ci medaliści światowi nagle chcieli zadebiutować w gali MMA w Nowym Sączu. Wszyscy mają zero walk! O co chodzi? Gdzie i na jakich zawodach zostali mistrzami świata i Europy?

 3. Nazwa fajna, ale kategorie zawodowe to co najmniej zagadka – +80, +95 kg – czyli tak naprawdę open weight powyżej tej wagi ;d następnie -82 (pewnie tradycyjne do 82kg) i… 80kg ani grama mniej, ani więcej 😀

 4. No więc tak , gale organizował Maciej Sikoński i sam w niej wystartował w walce wieczoru zmierzył się z bokserem amatorem o 15 kg cięższym ,a pozostałe walki były pomiędzy zawodnikami tego klubu(kolegami),wielokrotnymi medalistami na zawodach międzynarodowych … te osiągnięcia które są podane na ich stronie są prawdziwe ,proponuje wpisać np maciej sikoński w google to znajdzie Wam parę artykułów o nim albo na youtube to znajdzie jakiś filmik. Rozumie , że to może dziwić ,ale chodziło raczej o promocje MMA w Nowym Sączu i pokazaniu swoich umiejętności. W październiku planowana jest następna edycja z zawodnikami z zagranicy.

  http://www.youtube.com/watch?v=9SCQjT1rwDc tu macie link do filmiku z mistrzostw świata na Malcie.

 5. Venom po pierwsze wyniki i wszystkie materiały(zdjęcia,trailer) były i są dostępne na stronie klubu http://www.mma-ns.pl , po 2 nikt się na Ciebie nie obraził, bo oni do takich ludzi nie należą , a z tego co mi wiadomo organizator nie przesłał Ci pewnie wyników tylko i wyłącznie dlatego , że nie miał najzwyczajniej w świecie na to czasu.pozdrawiam

 6. vasal mogę ci przesłać kopie maila, jak przedstawiciel organizatora każe mi usunąć z naszej strony informację o tej gali bez podania przyczyny.

 7. No to skoro Cie ten przedstawiciel o to prosił to widocznie miał powód.Poczytaj tylko komentarze pod post’em i stosunek ludzi do tej gali.Domyślam się, że chodziło o zerowe rekordy ZAWODOWE MMA przy nazwiskach zawodników ,które działają w zasadzie jak antyreklama gali. Sam bym pomyślał co za goście nigdy nie walczyli i sobie gale robią .A w rzeczywistości mają już doświadczenie ,i troche odbytych walk na koncie np w angli(w zawodowym MMA oraz innych sztukach walki np karate)Dam tylko 1 przykład bo nie chce mi się wiecej pisać.. np 8 maja 2010 Grzegorz Janus w „Battle of Jersey” odbył zawodową walkę z Liam McGeary o czym nic nie wspomniano a o czym pisze na stronie i jest to udokumentowane zdjęciami. Tych zawodników nie ma jednak w bazie sherdoga bo sprawdzałem, a pewnie tam jest Twoje główne źródło informacji.Zresztą ja tylko wyrażam swoje zdanie i najlepiej jak się ma jakieś pytania to skontaktować się bezpośrednio z organizatorem.

  A tak poza tym na youtubie znalazłem trailer z gali Ground & Pound z 28 maja :
  http://www.youtube.com/watch?v=VURxGaAqOag&feature=player_embedded

 8. Dlatego poprosiłem tego przedstawiciela organizatora o przysłanie mi wyników brakujących na sherdogu walk, żebym mógł je dodać.

  Zresztą na stronie mma-ns.pl są profile zawodników i z tego co widzę, na sherdogu nie brakuje ich żadnych zawodowych walk, bo po majowej gali mają rekordy 1-0 lub 0-1.

 9. wiem o tej walce i już jakiś czas pracuje nad zdobyciem pełnych wyników tej gali

 10. no więc znalazłem wyniki Battle of Jersey 2010(pogrubione nazwiska zwycięzców):

  MMA:
  Joe McKenna (Gracie Barra BJJ Jersey)v Charles Fleming (Arklow MMA Ireland), walka przerwana przez doktora z powodu rozcięcia łuku brwiowego Joe McKenna który prowadził do tej pory na pkt.

  Liam Mcgeary (Gracie Barra BJJ Jersey) vs Grzegorz Janus (Klub MMA Poland) , w 4 minucie 45 sek 3 rundy z Liam McGeary wygrywa przez armbar (15 sekund do zakończenia walki)

  Kickboxing:
  Paul Gallagher (AIMAA Ireland) v Dan McKenzie (Jersey Kickboxing Club), Dan McKenzie decyzją sędziów na punkty

  K-1 :
  John Smith (Kobra Kickboxing Club) v Bruno Ferreira (Pisces Thai Boxing Gym) , Bruno Ferreira wygrał (ponoć kontrowersyjną )decyzją sędziów
  Peter McCabe (Global Kickboxing Ireland) v Seb Cerqueira (Pisces Thai Boxing Gym) , Seb Cerqueira wygrał zdecydowanie na punkty.
  Sean Pierce(AIMAA Ireland) v [i]Jake Brookfield (Pisces Thai Boxing Gym) [/i], Sean Pierce
  Peter Doyle (Global Kickboxing Ireland) v David Gouveia (Cho’s Tae kwon Do Jersey) ,Peter Doyle

  kickboxing albo k-1 ciężko powiedzieć:)
  John Gavey (Jersey Kickboxing Club) v Matt Blandin (Pisces Thai Boxing Gym) , Matt Blandin zwyciężył przez decyzję.
  Hassan Sinanvic (AIMAA Ireland) v Rob Carre (Pisces Thai Boxing Gym) , Hassan Sinanvic
  Jorge Basilio (Cho’s Tae kwon Do Jersey) v Derek Jackson (Jersey Kickboxing Club), Jorge Basilio
  Karl Kavanagh (AIMAA Ireland) v Carlos De Sousa (Jersey Kickboxing Club) , Carlos De Sousa
  Stuart Green (Jersey Kickboxing Club) v Phil Faulkner (Pisces Thai Boxing Gym) , Phil Faulkner

  Walki wieczoru:
  Barry O’Toole (Kobra Kickboxing Ireland)vs Kajetan kierstein (Kickboxing Poland) , Barry O’Toole KO pierwsza runda

  Walki Kobiet:
  Lauren Mooney (AIMAA Jersey) v Stephanie Douglas (Pisces Thai Boxing Gym) , Stephanie Douglas przez TKO

  WUMA World Champion Monika Markowska (Cho’s Tae kwon Do Jersey) vs World and European Champion Zaneta Ciesla (Kickboxing Poland) , Monika Markowska decyzją sędziów

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.