Rafał Moks po zdobyciu mistrzowskiego pasa federacji M-1

25 KOMENTARZE

 1. Brawo Moks!!!!!!!!
  Zobaczymy kogo dostanie w pierwszej obronie pasa, raczej stawiam na kolejnego ruskiego zawodnika ale moze to być też zwycięsca amerykańskiego challengers.
  Życzę powodzenia Rafał!!!!

  PS. Oczekuje Rafała w top 3 rankingu MMARocks bo raczej Mamed i Tomek mają większe osiągniecia od niego a Kułak też jest mistrzem ale KSW raczej przy M-1 jest cienkie.

  PS2. Dodajcie mistrzów federacji M-1 Global w odpowiedniej zakładce.

 2. powinien powienien:) tylko że teraz będzie musiał zmienić plany w związku z posiadaniem pasa:)

 3. Ewentualni przeciwnicy Rafała:
  – Tyson Jeffries – ZWYCIĘZCA 2010 M-1 SELECTION AMERICAS W KATEGORII ŚREDNIEJ
  – ZWYCIĘZCA 2010 M-1 SELECTION AZIAS W KATEGORII ŚREDNIEJ (turniej nie rozpoczął się więc raczej w 1 obronie to nie realne)
  – Inny zawodnik

 4. Z danych na SD wynika że ten Jeffries to parterowiec, a jeżeli już przegrywał to również w parterze, ogólnie raczej nie będzie lepszy od poprzedniego przeciwnika Rafała.

 5. Liczę na szybką naprawę rankingów bo mistrz m-1 nie może być niżej od jakiegoś Kułaka mistrza KSW

 6. to kto jest mistrzem jakiej organizacji nie ma znaczenia w układaniu rankingu

 7. Liczy się chyba poziom jaki reprezentuje a nie ilość wygranych walk. W takim razie czemu Irokez jest ponad Górskim kiedy ten ma 14 stoczonych walk i pas a Irokez 8 walk i „tylko start w WEC” który i tak nie ma znaczenia bo organizacje nie maja znaczenia w układaniu rankingu

 8. Nie wiem co mnie cieszy bardziej. Hejting w kierunku Krzyśka, czy z dupy rozkminki związane z rankingami. Czy Kułak zrobił coś waszym dziewczynom, że go tak nie trawicie?

  Ducz, Górski raczej nie wygrał z nikim lepszym od Njokuaniego. I chłopakom chyba chodzi o to, że nie ma znaczenia czy Njokuaniego pokonał w ramach WEC, czy gdyby zrobił to np. na gali w Choszcznie czy Suszu. Liczy się klasa pokonanego rywala.

  Zdecydowanie Rafał powinien przesunąć się w rankingu, ale na które miejsce to już zostawię mądrzejszym od siebie.

 9. Ducz tak jak napisał Escobar liczy się klasa pokonanych rywali, a nie organizacje czy pasy. Irokez jest nad Góralem bo ma lepsze zwycięstwa, a nie dlatego, że walczy w WEC.

 10. Ducz mi nie chodziło o to że dzięki większej ilości walk powinien być wyżej/niżej od Moksa tylko o trochę szacunku do zawodnika który ma chyba najwięcej zawodowych walk z polskich zawodników. Pisanie z lekceważeniem „jakiegoś Kułaka” jest wg mnie nie w porządku wobec zawodnika.

 11. nieprawda defthomas bart palaszewski ma najwiecej walk z polskich zawodnikow mma

 12. a m1 jest raczej slabsze od ksw nawet to juz gdzies czytalem ze ksw to najlepsza europejska organizacja

 13. Dawid właśnie zdobyłeś w moich oczach statuetkę górnika miesiąca. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.