fa9-new

61 KOMENTARZE

 1. @axl Kndraciuk – widać po tatuażach. 

  Me gusta!

  #spanishrorystyle

   

 2. Od powaznej federacji wymaga sie poprawnej polszczyzny. Czerwca, a nie czerwiec.

  W Jozefowie? Jest tam gala, ktora pomiesci chociaz z 2 tys. ludzi?

 3. Też tylko tą samą znalazłem.
  Trochę się różni od Atlas Areny gdzie były pierwsze gale

 4. Właśnie miałem się przypieprzyć do tego „8 czerwiec” ale już mnie kolega wyżej ubiegł. Fajnie, zawsze oglądałem FA i w PPV i w Orange Sport, dobra wiadomość.

 5. Czemu nikt z polskiej sceny MMA poza lokalnie znanymi działaczami (Samolewski) nie organizuje gal w Poznaniu? Baza zawodników jest duża, duże miasto, duże zainteresowanie MMA (co widać chociażby w osobnym, aktualnym temacie na temat zainteresowania MMA w różnych regionach PL)… Teraz znowu: Poznaniak na plakacie FA, a gala w Józefowie…

 6. co wam pokazuje google jak wpiszecie "fighters arena" bo mi na pierwszym miejscu "Budowlankę" 😀 ze stroną fighters-arena.pl

 7. Świetna wiadomość !!!

  Poprawcie mnie jeżeli się mylę, DJ Linderman jest w dalszym ciągu mistrzem HW w FA?

  Mam nadzieje że zobaczymy Jacka Czajczyńskiego i Damiana Milewskiego.

 8. Niespodziewany powrót. Strasznie ciasno się robi.
  Jeśli to rzeczywiście Kondraciuk to dziwne, że PROMMAC nie zrobił jakiś zastrzeżeń w kontraktach. Rozumiem, że są zbyt mali i świeży by podpisywać wyłącznościowe, ale jakieś warunki być powinny, a nie, że teraz Kondraciuk będzie promował ich bezpośredniego konkurenta.
  PS. 8 czerwiec to niedziela? Ciekawe czemu nie w sobotę…

 9. Jeżeli ta gala ma być rzeczywiście w tej hali to Lindermana bym się nie spodziewał.

 10. Super wiadomość, mam nadzieję że Orange Sport będzie transmitować gale FA

 11. Myślałem, że ta organizacja już definitywnie przestałą istnieć. Tym bardziej duże brawa dla organizatorów, za ambicje i wytrwałość. Im więcej gal tym lepiej dla kibiców.

 12. super że wraca Fighters Arena, zawsze to więcej do oglądania dla nas 😀

 13. Zamiast się cieszyć, ze wracają to już swoje trzy grosze każdy musi dorzucić. Hala mała, więc też specjalnie nie spodziewam się dużych nazwisk. Niech zrobią to na spokoju i powoli bez rzucania się na wielkie wydarzenia, ale też niech nie zjeżdząją zbytnio z pułapu do jakiego nas przyzwyczaili. Dla nas tylko więcej do oglądania, a dla zawodników więcej walk i pieniążków.

 14. fajnie że wracają, ciekawe czy mają jeszcze ważną umowę z Orange Sport.

 15. hala mała a już niektórzy mają problem, gala byłaby na narodowym to i tak na forum prośb o linki do transmisji byłoby od groma.
  lepsza mała ale zapełniona niż wielka gdzie tylko wiatr by hulał.

 16. W Józefowie miała być już gala tuż przed zrobieniem sobie przerwy przez FA. Chyba Strzelczyk miał tam walczyć.

  Hala jest rzeczywiście nie duża. Kiedyś Babilon Promotion robił tam galę bokserską i były oczywiście dostawiane miejsca.

  Generalnie Józefów jest bogatą gminą (taki mniejszy Konstancin) i szedłbym tym tropem szukając powodu organizowania tam gali.

 17. Fajnie, że FA wraca. Pytanie, czy ktoś taki jak Kita dalej będzie chciał z nimi współpracować. Laughing I trochę znów robi się tłoczno w tej walce na piedestale, zaraz za KSW. Nowy na rynku PROMMAC,  PLMMA, reaktywowana Arena Berserkerów, FEN, czy właśnie powracająca FA. 

 18. Wydaje mi się, że ani Arena Berserkerów, ani PLMMA, ani FA nie celują bezpośrednio w tego widza w którego celuje PROMMAC czy KSW także ie ma tłoku na szczycie. 

 19. Wydaje mi się, że ani Arena Berserkerów, ani PLMMA, ani FA nie celują bezpośrednio w tego widza w którego celuje PROMMAC czy KSW także ie ma tłoku na szczycie. 

  Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że od jakiegoś czasu KSW poluje też na tego 'hardkorowego fana'. Na szczycie jeszcze długo nie będzie tłoczno, bo króluje KSW. Jednak tłok na drugiej pozycji na pewno będzie (słyszałem, że MMAA ma również w planach powrót?), bo która organizacja nie będzie dążyć do tego, by być na szczycie? 

 20. @Spike,

  Oglądałeś ostati wywiad z Bagim i tekst od Yoshiego? Ciężko jest mi dodać coś ponad to co tam było. Jeśli ktoś jest zdrowy na zmysłach, to nie będzie się po największe hale i najfroższych zawodników, tylko jak Berserkers Arena, najpierw wypracuje format, potem zbuduje nazwiska a dopiero potem zacznie walczyć o telewizję i telewidza. 

 21. Wydaje mi się, że ani Arena Berserkerów, ani PLMMA, ani FA nie celują bezpośrednio w tego widza w którego celuje PROMMAC czy KSW także ie ma tłoku na szczycie.

  Na szczycie jest tylko KSW więc tłoku tam nie ma i długo nie będzie

 22. @Spike,

  Oglądałeś ostati wywiad z Bagim i tekst od Yoshiego? Ciężko jest mi dodać coś ponad to co tam było. Jeśli ktoś jest zdrowy na zmysłach, to nie będzie się po największe hale i najfroższych zawodników, tylko jak Berserkers Arena, najpierw wypracuje format, potem zbuduje nazwiska a dopiero potem zacznie walczyć o telewizję i telewidza. 

  Pokaż mi, gdzie napisałem, że rozpocznie się ściąganie mega drogich zawodników, gale na mega wielkich halach i próby związania się z Polsatem/TVN? Napisałem jedynie, że robi się tłocznie na foteliku vicelidera, a to nie oznacza wyścigu szczurów na zasadzie 'zrobimy to z większą pompą!'. Trochę za dużo sobie dodajesz, zluzuj trochę. Laughing

 23. Wytłumaczcie mi proszę czy ja jestem w błędzie czy POLSKIE organizacje nie znają polszczyzny…

  Chyba poprawnie jest 8 CZERWCA a nie CZERWIEC…

  Tak samo było z TFL, na plakacie 22 LUTY.

 24. Bardzo fajnie, że FA wraca! Oby rozpiski były wciąż na dobrym poziomie + transmisja w TV i możemy się jarać jak dzieci dobrym MMA.

 25. Już nie jedna osoba o to pytała i nie otrzymała odpowiedzi. Czy tak ciężko napisać o który Józefów chodzi? Tym bardziej, że co niektórzy pisali "gala koło domu" czy "przyjdę na piechotę" – więc coś na ten temat wiedzą.

  Wszystko pasuje mi do Józefowa w woj. Lubelskim (okolice Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa) – ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś potwierdzenia. Jeśli to się potwierdzi to 10 minut i jestem na gali:)

 26. Chodzi o Józefów pod Warszawą i pisało to już, więc ciężko przeczytać?

 27. FA tuż przed krótką emeryturą miała się odbyć w Józefowie pod Warszawą (pow. otwocki), stąd też wnioskować można, że ta właśnie się tam odbędzie. 

 28. Fajnie, bo w okręgu stołecznym to poza PLMMA nikt gal raczej nie organizuje. 

 29. Rozmawiają z Jackiem Czajczyńskim:) Mała hala a spore nazwiska się szykują. Ale z drugiej strony, duże nazwiska były wczesniej, hale były większe, ale puste 🙂

 30. @Yagiel masz jakieś info na temat tego czy PROMMAC też planuje galę w czerwcu?

 31. Bardzo dobra wiadomość , i fakt coraz ciaśniej się robi choć taka trójka jak KSW/PROMMAC/FA plus filar przejściowy PLMMA jeśli się utrzyma były OK . 

  Ciekawi mnie z kim wyjdą do fanów . Kita w Prommac , Milewski – Prommac ,a pierwszy był chyba ich największą gwiazda .  Jakby wynurzył się okręt MMAA było by na prawdę ciekawie . 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.