Zapraszamy do zapoznania się z Fight Office. Pierwszą platformą w Polsce, która pomaga zawodnikom w kontraktowaniu pojedynków.

Fight Office

Ciężko trenujesz, a nikt nie potrafi pomóc Ci w znalezieniu walki? Chciałbyś się sprawdzić, ale nie wiesz do kogo się zgłosić? Czujesz, że nikt tak naprawdę nie interesuje się przebiegiem Twojej kariery?

Jesteśmy! Fight Office to pierwszy projekt w Polsce, który rozwiąże wszystkie te problemy. Nie ma znaczenia czy trenujesz amatorsko czy zawodowo. Niezależnie w jakiej formule walczysz. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Mamy duże doświadczenie związane z kontraktowaniem pojedynków. Wypromowaliśmy wielu zawodników, którzy walczą na wielkich arenach.

Rejestracja w serwisie jest kompletnie darmowa, więc już na wstępie kompletnie nic nie ryzykujesz. Podczas rejestracji podajesz tylko kilka niezbędnych informacji, które pomogą znaleźć Ci pojedynek.

Wejdź na stronę www.fightoffice.eu i przekonaj się sam – jakie to proste. Czekamy właśnie na Ciebie!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.