graf

Wyniki gali FEN 2 na żywo w rozwinięciu.

Pełne 15 minut trwał zawodowy debiut Wojciecha Bartnika (1-0) w MMA. Brązowy medalista z Barcelony od pierwszej rundy postawił głównie na walkę w klinczu, ale nie zapomniał przy tym o swojej bazowej dyscyplinie i atakował Michała Demblera (0-1) ciosami, przy czym rywal nie pozostawał dłużny i starał się kontrować. Dembler od początku próbował głównie kopać, ale jego strategia nie przynosiła rezultatu. Najciężej bokser z Oleśnicy miał w pierwszej połowie trzeciej rundy, kiedy Dembler znacznie podkręcił tempo. Bartnik wyszedł jednak z opresji i pewnie wygrał pojedynek w oczach wszystkich sędziów punktowych.

Tymoteusz Świątek (13-1) dopisał kolejne zwycięstwo do swojego imponującego rekordu. „Omen” początkowo próbował poddać Gerarda Lindera (4-1) gilotyną, a po nieudanej próbie zaczął pracować nad zapięciem duszenia trójkątnego nogami. Linder starał się jeszcze rozbić rywala, ale zawodnik Fightmana Bochnia nie odpuścił i zmusił rywala do odklepania.

W rozgrywanym na zasadach K-1 pojedynku znanych z aren MMA pań lepsza okazała się Sylwia Juśkiewicz. „Mała Torpeda” skutecznie skracała dystans, bijąc pojedynczymi ciosami na korpus lub kombinacjami na głowę Marty Chojnoskiej co dało jej pewne zwycięstwo na kartach punktowych sędziów.

Patryk Grudniewski (3-4) korzystając ze swoich stójkowych atutów odprawił w pierwszej rundzie Mateusza Tatarka (1-3). Rzeszowianin najpierw był w opałach po mocnym wysokim kopnięciu, po którym zdołał się jeszcze otrząsnąć. Reprezentujący Ankos Zapasy Poznań Grudniewski na niewiele ponad minutę przed końcem trafił rywala mocnym prawym, po którym dokończył dzieła ciosami w parterze.

Michał Piszczek (1-1) odniósł pierwsze zawodowe zwycięstwo poddając w połowie pierwszej rundy Janusza Dylewskiego (1-9). „Tiger” zaczął dość chaotycznym atakiem, po którym znalazł się na plecach. W parterze aktywnie pracował, przechwycił prawą rękę iławianina i wyciągnął kończącą technikę.

Damian Komisarski (1-0) zwycięsko zadebiutował w zawodowym MMA. Zawodnik Lutadores Wrocław wygrał pierwsze dwie rundy, kontrolując przebieg pojedynku. W ostatniej odsłonie miejscowy zawodnik oddał pole rywalowi z Konina. Damian Pomocka (1-1) przez niemal trzy minuty miał dosiad, z którego obijał rywala, ale to nie wystarczyło do przechylenia szali na swoją korzyść.

Walka wieczoru:

Open: Wojciech Bartnik (1-0) pok. Michała Demblera (0-1) jednogłośną decyzją sędziów

Główna karta:

61 kg: Tymoteusz Świątek (13-1) pok. Gerarda Lindera (4-1) przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), 2:20 runda 1
55 kg: Sylwia Juśkiewicz pok. Martę Chojnoską jednogłośną decyzją sędziów ^
70 kg: Patryk Grudniewski (3-4) pok. Mateusza Tatarka (1-3) przez TKO (ciosy), 3:52 runda 1

Pozostałe:

Open: Andrzej Kulik pok. Radosława Pupina przez TKO, runda 2 ^
Open: Michał Piszczek (1-1) pok. Janusza Dylewskiego (1-9) przez poddanie (kimura), 2:22 runda 1
81 kg: Piotr Rogosz pok. Przemysława Bubińskiego jednogłośną decyzją sędziów ^
77 kg: Damian Komisarski (1-0) pok. Damiana Pomockę (1-1) jednogłośną decyzją sędziów

Walka otwarcia:

84 kg: Patryk Paduch pok. Mateusza Hyżego przez TKO (ciosy), runda 2

38 KOMENTARZE

 1. Jaki żal, oni nie chcą zarobić? perspektywa 20 zł na ipli za słabą kartę lub stream który trzeba odświeżać co 3 minuty. Daliby za 7zł/10 zł to bym kupił i oglądał legalnie.

 2. czy mi sie zdawalo czy piszczek pokazal środkowy palec w strone widowni ?
   

 3. Majkel szybko sprowadzil walke do parteru po czym po zmeczeniu sie przeciwnika zadwanymi ciosami, poddal go piekna kimura 🙂 jak na treningach 🙂

 4. Patrzę na profil Świątka i załapałem się z nim na zdjęciu z PROMMAC O_O

 5. okej Majki wygrał…dobrze, że nie było tego w typerze bo bym się wkurzyłcrazy

 6. WTF? Haha. Ja podobnie jak komentator nie złapałem, że Tymek go poddał hehe.
  „The [P4P] ranking is fucking useless, and I don’t care about it or anything people put on. The best P4P fighter is Cain Velasquez because he beats all of them. If they put him against me, he’d beat me. That’s how it works for me. The best is that one that beats everybody.” Jose Aldo.

 7. A to Świątek przypadkiem nie chciał bawić się w parter bo to nie grappling? 😀

 8. Jakby co to jeszcze dzisiejszej nocy

  "Nieśmiertelny II. Nowe życie

   

  niedziela, 09 marca 01:35 | TV 4"

  🙂

   

  Mojso, ale też nie boks czy K-1 ;-))) Trzeba walczyć tam, gdzie walka się będzie toczyć 😉

 9. Można gdzieś zobaczyć tę galę? Nie wierzę, że Piszczek wygrał…

 10. Patryk Paduch – proponowałbym zwrócić uwagę na tego kolesia, może być z niego niezły kocur.

 11. Gala była wmiare dobra, były problemy techniczne ale też nie było jakieś mega wtopy. Jedyne co wnerwiało to długie przeryw między walkami. Dobrze że zamiast głupich reklam pokazywali np. taniec na rurze, bo by człowiek usnął ; ) Nawet Koksu znalazł sobie chyba nową blodi. Minusy gali to Janusz Dylewski (wiadomo czemu) oraz nudna walka wieczoru. Relalizacja w tv była taka sobie, ale jak na pierwszy raz nie było źle. Brawa dla Omena i Sylwii za ładne zwycięstwa ; )

 12. Gdzieś był wywiad z Piszczkiem, który mówił że nie wie skąd te hejty na niego. Że to organizator podał podczas jego pierwszej walki że ma stoczonych 20 zawodowych walk, on sam natomiast do walki ściągnięty byłdzień wcześniej z bramki. Że dopiero wszystkiego dowiedział się z TV kiedy oglądał walkę. Nie wiem ile w tym prawdy, nie znałem gościa do czasu az się o nim szum na forum zrobił.

 13. Witam , mam pytanie ,prośbę , czy posiada ktoś informacje o piosenkach użytych do wejść zawodników zależało by mi na tytule w sumie jednej piosenki polskiej w której w ref było Kiedy byłeś mały jeśli ktoś by pomógł będę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.