fen9

Informacja prasowa:

Drodzy kibice i fani Sztuk Walki, mamy dla was kolejną świetną nowinę, bowiem organizacja Fight Exclusive Night zamierza w sobotę, 7-go listopada br., przeprowadzić kolejną swoją galę, czyli FEN 9. Odbędzie się ona we Wrocławiu, w lubianej przez mieszkańców Dolnego Śląska hali „Orbita” przy ulicy Wejherowskiej 34. W tym znanym sympatykom MMA i Kickboxingu obiekcie będziemy gościć po raz drugi w tym roku, po niezwykle udanej marcowej edycji FEN 6.

Nasza organizacja wykreowała już w tej chwili wiele gwiazd, a opórcz nich zobaczymy także wielu nowych zawodników na europejskim poziomie. Wśród uczestników pojedynków na FEN 9 znajdzie się na pewno Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. To nie wszystko, bowiem Dolny Śląsk ma także do pokazania dwie wielkie gwiazdy Kickboxingu: Mistrzyni Świata WAKO, Róża Gumienna z Wrocławia i Mistrz Świata K-1, Paweł Biszczak z Legnicy.

Już dziś możemy zapowiedzieć pierwszy pojedynek, którym jest walka Rafała Błachuty z Kwidzyna z Michałem Michalskim trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej, dolnośląskiej Złotoryi. Odbędzie się on na zasadach MMA w kategorii półśredniej. W naszej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy MMA tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikujemy już niebawem.

Prezes FEN MMA Federation, Paweł Jóźwiak, mówi: „Będzie to nasza piąta gala we Wrocławiu. Wracamy na sprawdzony teren, bowiem dolnośląscy kibice niemal siłą wymusili na nas powrót. Głód dobrego widowiska jest ogromny i dotyczy to zarówno walk MMA, jak i tych na zasadach K-1. Nie możemy kibicom tego odmówić i już dziś radzę zaopatrzyć się w bilety, bo emocji i wielkich gwiazd nie zabraknie. Ta gala będzie ukoronowaniem naszej dwuletniej działalności na polskim rynku. Serdecznie zapraszam wszystkich na FEN 9.”

Nazwiska i zestawienia walk pojawią się już wkrótce i na pewno wiele z nich będzie pojedynkami międzynarodowymi, co powinno ucieszyć fanów Sportów Walki, bowiem sportowy poziom naszej gali zostanie jeszcze bardziej podniesiony.

12 KOMENTARZE

 1. @halibut @ALRI Jedziemy?

  Bardzo bym chciał, zobacze jak z hajsem. Wcześniej IFN, może jeszcze na KSW sie wybiore…ale szkoda by było, mamy 3 gale obok siebie(Kraków, Wrocław, Czewa).

 2. Błachuta – Michalski kozak starcie, brawo FEN. Mam jednak małe "ale" co do tej informacji prasowej. Z całym szacunkiem do tego co robi FEN, ale nieprawdą jest że w tej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy kategorii półśredniej 😉

 3. Błachuta – Michalski kozak starcie, brawo FEN. Mam jednak małe "ale" co do tej informacji prasowej. Z całym szacunkiem do tego co robi FEN, ale nieprawdą jest że w tej organizacji są najlepsi polscy zawodnicy kategorii półśredniej 😉

  oni maja nawet najlepszych Polskich półciezkich wPolsce. Oczywiście tylko wg jóźwiaka

 4. Błachuta vs Michalski, to może być jedna z najlepszych walk w tym roku w Polsce. Brawo FEN.

  wg mnie Michalski nieznacznym faworytem.

 5. Błachuta – Michalski dobry matchmaking. Biszczak pewnie o pas, zgodnie z zapowiedziami. Przy jego promocji dziwi fakt, że to Zontek w walce wieczoru…

 6. oni maja nawet najlepszych Polskich półciezkich wPolsce. Oczywiście tylko wg jóźwiaka

  Najlepszy polski półciężki walczy dla UFC.

 7. Błachuta – Michalski dobry matchmaking. Biszczak pewnie o pas, zgodnie z zapowiedziami. Przy jego promocji dziwi fakt, że to Zontek w walce wieczoru…

  Walka wieczoru MMA, a Biszczak będzie walką wieczoru K1 ;).

  Michalski vs Błachuta świetne zestawienie – zwycięzca o pas? Z Odzimkowskim czy Żelazowskim?

  Mam nadzieję, że mimo że walka na południu to znajdzie się miejsce na rozpisce dla Maćka Różańskiego i Romana Szymańskiego.

 8. tego szybko się nie dowiemy kto jest lepszy – nr 1 w 77 jest Peter. Reszta nie wiadomo – na teraz są najlepsi w "swoich kręgach" jedynie:) – z top 20 każdy może wygrać/przegrać z każdym. A robienie na siłę gwiazdy z jednego czy drugiego to już inna sprawa. 90% umiera w drugiej rundzie na zawał a nie na "lepszość" przeciwnika 🙂 Tą "kolosalną" różnicę poziomów pokazała walka Irokeza z Szymkiem. Mistrz 70kg z zawodnikiem z pozycji 350 wg  fightmatrix.com.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.