Autorstwa Paula Najmana

28 KOMENTARZE

 1. "Autorstwa Paula Najmana"  i tak każdy wie kto jest autorem więc to było zbedne ROFL

 2. Się Namana czepiacie. Zrób któryś lepszy Wink  Ps. ?To rodzinka Marcina jakaś..?crazy

 3. Co do Autora plakatu Pawła to nie jest on na pewno rodziną Marcina N. ma zupełnie inne nazwisko, nie wiem czy chce je ujawniać, a Najman to rodzaj ksywki artystycznej która powinna być wymawiana jako Niuman.
  A swoją drogą to jego twórczość jest już stałym elementem estetyki naszego MMA i praktycznie trudno sobie wyobrazić inny styl plakatów. Gratulacje moje dla Pawła N.

 4. Paweł robiąc ten plakat pokazał że Strefa Walk powinna go zatrudnić do zrobienia plakatu bo te oficjalne do pięt nie dorastają temu fanowskiemu. Ogólnie to wszyscy powinni się zgłaszać do Paula po plakaty 🙂

 5. Wszyscy co piszą „taki sobie ” i nie umieją docenić trudu niech spróbują zrobić lepszy albo chociaż niech spróbują zrobić byle jaki i wstawić tutaj .Autor plakatu jest profesjonalnym grafikiem i robi bardzo klimatowe plakaty , i co najważniejsze zbytnio nie przesadzając z efektami . Super plakat !

 6. nie musze sie jarac kazdym jego plakatem i moge napisac ze jest taki sobie nie powala mnie na kolana. Takie jest moje zdanie i tyle nie płacz The real deal.

 7. Ciekawy, ale jakoś nie mogę zaakceptować tego orła wystającego zza ramienia Aleksandra. Wam pewnie to nie przeszkadza, ale dla mnie to spora wada.

 8. toż to herb Rosji i właśnie nadaje dość ciekawy klimat całej otoczce pojedynku, jak i nazwie gali!

 9. @kaczka41

  Raczej nie, bo prawdziwe nazwisko Paula  to Najmanowicz. Wybacz, że musiałem Cię rozczarować 😀

 10. Peszy mnie rozczarował wcześniej , więc Ty jedynie go zdublowałeś crazy

 11. od kiedy świat dowiedział się o walce najman saleta, nawet ufc nie ma nic z blasku;(

 12. O a mi ten plakat się bardzo podoba . Czy mi się wydaję . że po komentarzu jakiegoś użytkownika dotyczącego szarości plakatów i zaproponowaniu żywych barw mamy ten plakat w takich a nie innych barwach ? 😉

 13. UFFFFF będę płakał 😉 ! Chciałbym zobaczyć jaki plakat ciebie na kolana powala 😉 . Uczę się w szkolę projektowania plakatów itp i powiem ci że samo wymyślenie pomysłu na plakat często zajmuje więcej czasu niż samo jego wykonanie . Ok może ci się nie podobać ( każdy ma swój gust ) , ale wypadało by chociaż docenić starania grafika .

 14. prezes, nie, to tylko sparingpartner najmana, stad jego pseudo „najman”. plakat w pyte!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.