27 KOMENTARZE

 1. Nareszcie się doczekałem ! Najman zrobił klasyczny słitasśny dzióbek z fejsbuka…jest moc. Ciekawy jestem na jakich rekordach w K1 i MMA on się zatrzyma ? Plakat świetny.

 2. A czy przypadkiem Reed nie miał zakończyć kariery po walce z Anzorem ?

 3. fajnie to wyglada, najlepszy polski zawodnik HW w PL oraz najgorszy zawodnik HW W PL (jeszcze z dziubkiem) obok siebie na jednym plakacie 😀 Ogolnie kozacki plakat.

 4. @kruszonek
  taki był plan, ale ciągnie wilka do lasu. Sam zresztą to tłumaczył na naszej stronie, więc poszukaj tego info z pierwszej ręki (wątek informujący o ogłoszeniu tej walki)

 5. Moi drodzy co do pierwszego plakatu to nie był plakat promujący Galę lecz tylko konferencję prasową ale praca defthomas jest na wysokim poziomie doceniamy to i na pewno przeprowadzimy poważną rozmowę

  Pozdrowienia Dla Wszystkich Fanów Sportów Walki

 6. Plakat bardzo dobry. Fajnie, że znalazł uznanie u właściciela organizacji.

 7. Mogę Oficjalnie Oświadczyć Że Doceniliśmy Pracę Autora Tego Plakatu I Dogadaliśmy Się Co Do Dalszej Współpracy Wielkie Dzięki Paulnajman!!!!!!

 8. plakat mega ! ale przekładając na procenty to tylko 40 % zasługa autora a reszta sławetnego dziubka. Plakat promujacy galę, sweet focia co za różnica dziubek musi być ! ROFL

  a tak całkiem poważnie bardzo fajny plakat i mam nadzieję, że współpaca będzie owocna.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.