Fabiński

Na dzisiejszej konferencji prasowej Pro MMA Challenge ujawniono najważniejsze informacje przed galą zaplanowaną na 1 marca w hali Orbita we Wrocławiu. Obok pojedynków z udziałem Tomasza Drwala, Michała Kity i Mariusza Cieślińskiego, odbędą się jeszcze cztery pojedynki głównej karty. Wystąpią w nich wcześniej anonsowani Tomasz Kondraciuk z Łukaszem Klingerem i Szymon Bajor oraz kolejni zakontraktowani zawodnicy: wygrywający ostatnio seryjnie Bartosz Fabiński (MMA 7-1) z S4 Fight Team, Damian Milewski (MMA 3-1) ze Szkoły Walki Drwala i Jacek Czajczyński (MMA 6-6-1) z Wydra Gym Częstochowa.

22 KOMENTARZE

 1. będzie jakaś relacja wideo z konfy ?

  /edit @Logan a rockców kamera też była ?

 2. Fabiński jest w rozpisce PLMMA na 7 marca w walce o pas z Szulińskim. Chyba będzie musiał wybierać pomiędzy którąś z tych walk bo 2 walki w ciągu 6 dni to dość dużo a sszuliński jest dość wymagającym rywalem

 3. Qrde, jeżeli walka Fabińskiego z Szulińskim by odpadła to z deka załamka. Napaliłem się na to starcie.

 4. Bardzo łatwo zawodnicy z topu PLMMA rezygnują z walk na korzyść innych organizacji. Zapewne są sporo lepiej opłacani w pro mma. Jestem bardzo ciekawy czy będzie to kolejna wtopa, bo ktoś nie dał sobie rady z kosztorysem. Naprawdę, śledzenie polskiego MMA to idealna okazja do nauki podstaw przedsiębiorczości.

 5. Tak jak chciałem: dla Bajora albo Andryszak, ablo Czajczyński. Solidne zestawienie z top 10 polskiej wagi ciężkiej.

 6. Orbita to mała hala i te miejsca za 30zł są na podwyższeniu, a nie są daleko od środka hali i będzie dobrze widać. Droższe miejsca są na poziomie oktagonu więc z widocznością może być gorzej.

 7. Nowa organizacja pewnie podkupi zawodników PLMMA, prznajmniej w tych kolidujących terminach. Ciekawe tylko czy wobec ewidentnego przepłacania zgodzi im się budżet na następne imprezy. Oby tak, bo przykładów gal meteorów w polskim mma już parę było.

 8. Ciekawe tylko czy wobec ewidentnego przepłacania zgodzi im się budżet na następne imprezy.

  Widziałeś już kontrakty, że wysuwasz takie teorie? Zapewne nie, więc o czym mowa?

 9. Kurde z Lublina do Wrocławia nie będę specjalnie jechał mam nadzieję że streamy dobrze działające będą. Widzę że mało osób z Wrocławia tam wystąpi więc w Lublinie mogliby również taką dużą galę w końcu zrobić bo z chęcią bym se poszedł.

 10. Widziałeś już kontrakty, że wysuwasz takie teorie? Zapewne nie, więc o czym mowa?

  ja widze jak hardcorowi fani rzucili sie na zakup biletow, juz pierwsze rzedy vipowskie cale zajete 😉

  troche malo czasu zostalo do gali, mam nadzije ze wszyscy nie beda czekac do samego konca z zakupem bo sie znowu impreza nie odbedzie.

 11. Rozpiska się szykuje miodzio, oby tylko ludzie na bilety nie poskąpili kasy i żeby frekwencja dopisała.

  A tak swoją drogą to PLMMA musi na prawdę grosze płacić skoro zawodnicy tak bez mrugnięcia okiem rezygnują na rzecz innych organizacji.

 12. ale kurcze faktycznie razi trochę brak zawodników z Wrocławia i okolic, przydał by się jakiś lokalny „Bohater”

 13. Brawo za kontrakt z Fabińskim. Przydałby się Damian Janikowski 🙂

 14. Trochę się wcieli terminem konkurencyjnej gali która odbędzie się również we Wrocławiu, a ma ją pokazać polsat sport

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.