Już 29 maja 2010r. w Zielonej Górze odbędzie się pierwsza w historii na terenie województwa lubuskiego Gala poświęcona sportom walki Mixed Martial Arts.

Podczas widowiskowego wydarzenia sportowego, będziemy mieli szansę oglądać starcia wielu wspaniałych młodych zawodników, którzy stawiają pierwsze kroki w MMA, jak również walki doświadczonych fighterów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Punktem kulminacyjnym będą walki wieczoru znanych w świecie MMA zawodników, którzy zaprezentują swoje umiejętności na koniec Gali EFA. Wszystkie walki będą odbywało się w profesjonalnej klatce, charakterystycznej dla sportu MMA i będzie nadzorowane przez profesjonalnych sędziów.

Podczas Gali swoje umiejętności zaprezentują nam utalentowani fighterzy z całej Polski, to dlatego od samego początku wydarzenie to cieszy się tak dużym zainteresowaniem, co potwierdzają m.in. ilości wejść na stronę poświęconej EFA. Tylko w drugim tygodniu zanotowano ponad dwa tysiące wejść na stronę!!!

Naszym celem jest profesjonalne podejście do MMA i zorganizowanie Gali na najwyższym poziomie. Gala jest projektem zaplanowanym cyklicznie i będzie się odbywała min. 2 razy w roku. Mając na uwadze bardzo duże zainteresowanie sportami walki w Polsce i na Świecie postanowiliśmy stworzyć wydarzenie, które stanie się alternatywą dla innych tego typu imprez odbywających się w Polsce. Przez łzy i pot do zwycięstwa!!! Stres, prawdziwe emocje i walka aż do kresu ludzkiej wytrzymałości oto motto naszej gali.

Zapraszamy.

http://www.fightarena.pl/

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.