Informacje prasowe organizatora:

Informuję ,że eliminator do bydgoskiej drużyny MMA został odwołany z powodu z zbyt małej ilości zgłoszonych zawodników. Możliwe, że data tego turnieju zostanie przesunięta na późniejszy termin jeśli zgłoszą się chętni do walki i status „fightera Bydgoszczy „.

Pozdrawiam dyrektor organizacyjny Maciej Klotz

4 KOMENTARZE

  1. Nie tędy droga! Co to kasting do flimu? Przecież są w Bdg kluby mma i przez trenerów należy przeprowadzić rekrutację. Piła (bo z tego co pamiętam ona ma być przeciwnikiem) też ma jakiś swój klub. Podoba mi się koncepcja walki miast, bo daje możliwość pokazania się młodym i nabierającym doświadczenia zawodnikom. Wbrew pozorom mogą to być naprawdę bardzo dobre walki, co udowodniła gala Bydgoszcz – Toruń. Ciekaw jestem ewentualnej trzeciej odsłony, bo póki co to wydaje mi się, że dyrektor idzie w kierunku Bydgoszcz vs reszta kraju.

  2. No nie zmuszajcie mnie bym bez formy i praktycznie bez zadnego przygotowania sie zgłosił. No jak ktos chce zobaczyc ładne KO lub akcje ala'Bob Sapp odklepujący niewidzialne ciosy to prosze bardzo moge sie poświęcić xD

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.