EFM Show gromadzi nie tylko najlepszych fighterów z Polski, ale również z Europy. Międzynarodowe towarzystwo zapewni między innymi Tuomas Gronvall, który zmierzy się z Marcinem Maleszewskim.

PPV w cenie 19.99 już dostępne! www.efmshow.com

Marcin Maleszewski trenował muay thai i kickboxing. Na swoim koncie ma dwa zwycięstwa przez poddanie, jedno przez balachę, ostatnie przez anakondę (na Irlandczyku – Mikey McCoyu). Niestraszne mu duże wyzwania i trudne warunki pracy. Prywatnie jest górnikiem. Rano pracuje w kopalni KWK Chwałowice, a po południu udaje się na trening. Ma spore wsparcie. Koledzy z kopalni interesują się jego sportową karierą. Lubi wszystko załatwiać jak najszybciej, dlatego dotychczasowe walki kończył dość szybko. Zapewnia jednak, że gdy przyjdzie mu walczyć dłużej, kondycji nie zabraknie. Z European Fight Masters związał się tylko na jedną walkę. Czy z EFM SHOW czy szykuje się dłuższa współpraca? Zadecyduje po rywalizacji z jego kolejnym rywalem.

Fin – Tuomas Gronvall, to jego pierwsza zawodowa walka poza Finlandią. Ostatnią przegrał przez decyzję w październiku 2020. Doświadczenia ma jednak sporo. Jego profesjonalny debiut miał miejsce w 2012 roku. Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD

Main event:
Michał Pasternak (14-5) – Maciej Różański (12-3)

Super fight:
Akop Szostak (3-3) – Radek Słodkiewicz (0-1)

Co-Main event:
Daniel „Skiba” Skibiński (16-5) –  John Michael Shiel (8-2)

Cage box:
Piotr Wołowik (3-3) – Szymon Broncel (2-1)

Cage MMA:
Islam Mayrasultanov (4-3) – Oleksii Polischuk (8-4)
Arkadiusz Kaszuba (1-0) – Patryk Grzemski (1-2)
Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)
Tomasz Janiszewski (6-5-0) – Krzysztof „Big man” Wiśniewski (2-0)
Tuomas Gronvall (6-3-1) – Marcin Malaszewski (2-0)
Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1)
Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Cage K1:
Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w małej klatce do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.