Była pięściarka, a obecnie dziennikarka sportowa Polsatu Sport zapowiedziała, że chce spróbować swoich sił w MMA. Data i miejsce debiutu nie są jednak jeszcze znane. Informację o tym podała stacja, z którą Karolina jest obecnie związana zawodowo.

Karolina Owczarz była mistrzynią juniorek w kategorii 57 kg. W 2011 roku, jako świeżo upieczona mistrzyni Polski, została zaproszona do Meksyku, gdzie wzięła udział w elitarnym show „Reto de campeonas”, promującym talenty pięściarskie z całego świata. Po powrocie do kraju stoczyła cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrała. W 2013 roku, mając zaledwie 20 lat, zawiesiła karierę sportową, na rzecz kariery dziennikarskiej w Polsacie Sport, gdzie jako reporterka i prezenterka pracuje do dziś.

Po cudownych pięciu latach w stacji, której zawdzięczam właściwie wszystko, powróciły instynkty sportowe. Pragnę znów poczuć te adrenalinę, wyjść na arenę sportową. Jestem niezmiernie wdzięczna dyrektorowi stacji panu Marianowi Kmicie za umożliwienie mi tego.

Kiedy tylko poszłam na pierwszy trening MMA, od razu poczułam, że chcę to robić. Pracuję teraz w sali treningowej 6 dni w tygodniu, co sprawia mi niebywałą radość. Każdego dnia chcę być lepsza. Podjęłam decyzję, że na pewno chcę spróbować swoich sił w klatce, pytanie tylko gdzie i kiedy.

4 KOMENTARZE

  1. W KSW raczej tej Pani nie zobaczymy,  mimo background'u w boksie….  Kogo ta Pani miałaby przyciągnąć do tego sportu, a i wypłatę pewnie też nie małą będzie żądać. . Jednak w LFN bym z chęcią ją zobaczył. A może wiejski FEstyN?

  2. To sie staje już nudne…. aktor,piłkarz,kulturysta,piosenkarz,teraz dzenikarka. Kto jeszcze będzie robił z siebie pośmiewsisko dla kasy?…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.