Dwóch Polaków będzie miało okazję do zaprezentowania swoich umiejętności podczas gali BRAVE CF, która 4 listopada odbędzie się w stolicy Rumunii – Bukareszcie. Starcie Pawła Kiełka (MMA 9-5-1) będzie co-main eventem wydarzenia, natomiast pojedynek mieszkającego na co dzień na wyspach Macieja Gierszewskiego (MMA 6-4) będzie walką wieczoru.

Paweł Kiełek (MMA 9-5-1) walczy ostatnio w kratkę. Polak w ostatnich sześciu pojedynkach odniósł trzy zwycięstwa i trzy razy wychodził z oktagonu pokonany. Co ciekawe, Kiełek miał stoczyć pojedynek na tydzień przed galą w Rumunii, 26 października na gali EFC w Mołdawii, ale kontuzja ucha zmusiła go do wycofania się z tego starcia. Okazuje się jednak, że pęknięty bębenek szybko się goi i Polak będzie mógł zawalczyć tydzień później, niż pierwotnie planował. Podczas eventu Brave CF rywalem Kiełka będzie Benoit Saint Denis (MMA 4-0). Francuz swoją karierę w MMA rozpoczął w lutym i od tego czasu wygrał trzy pojedynki, wszystkie przed czasem. Najsilniejszą stroną Denisa jest parter. Wszystkie walki kończył właśnie zmuszając przeciwników do odklepania technik kończących.

Maciej Gierszewski (MMA 6-4) zmierzy się natomiast z Johnem Brewinem (MMA 5-1). Dla Australijczyka będzie to czwarta walka dla organizacji, na ten moment posiada rekord dwóch zwycięstw i jednej porażki. Polak, mieszkający na co dzień w Irlandii zawalczył już dla BRAVE CF, podczas eventu numerowanego 24. Odprawił wówczas ciosami w drugiej rundzie Ciana Cowleya (MMA 5-4).

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.