Sajewski

Informacje prasowe:

VI edycja gali pod szyldem Gladiator Arena odbędzie się 6 września w Słubicach na terenie stadionu przy ul Sportowej 1 , współorganizatorem gali będzie SOSIR Słubice Sp. Z.O.O.

Zaś VII edycja gali odbędzie się już tradycyjnie w Pyrzycach dokładnie 8 Listopada na terenie hali widowiskowo – sportowej gdzie nie zabraknie mocnych starć i może walka o zwakowany pas , zobaczymy czas pokaże. W obu przypadkach pojawią się goście specjalni związani z MMA.

I ostatnia informacja : jak większość fanów MMA już wie , nasz Mistrz zdobywca pierwszego w historii pasa „Gladiator Areny „ Łukasz Sajewski podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie czyli UFC i już swoją debiutancką walkę stoczy 13 września w Brazylii a przeciwnikiem będzie Leonardem Santosem (12-3-1, 1-0-1 UFC), życzymy Łukaszowi powodzenia i czekamy na niego w Pyrzycach 8 listopada gdzie zjawi się również jako gość specjalny i oficjalnie zwakuje pas „Gladiator Areny „ o który będą się bić inni zawodnicy a kto zostanie nowym mistrzem organizacji „Gladiator Arena” przekonamy się wkrótce.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na galach „Gladiator Areny”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.