Znamy już ostateczną kartę walk sobotniej gali w Kazimierzy Wielkiej. Do pięciu walk zawodowych organizatorzy dodali trzy pojedynki amatorskie.

Update: W zestawieniu walk zaszły jednak jeszcze zmiany. Kontuzjowanego Adama Łazowskiego w starciu z Alanem Langerem (MMA 3-3) zastąpi Bytominanin Kamil Janik (MMA 1-0). Doszła też jeszcze jedna walka amatorska, w której Patryk Kowoll podejmie Łukasza Kapsę.

Pełna rozpiska dostępna jest pod tym linkiem.

7 KOMENTARZE

  1. Na plakacie informacja o 10 wlakach MMA a z rozpiski wynika ze walk bedzie 8 ( 5pro +3ama)

  2. Venom, jakbys zgadl 🙂 ale tylko w LO; na studiach jak przyszla statystyka matematyczna nie było juz tak różowo i człowiek cieszył sie z zalicznia na 3 w pierwszym podejsciu do egzaminu.

  3. Kilka ciekawych nazwisk, szczególnie dwie pierwsze od góry walki robią wrażenie. Oby więcej takich gal w mniejszych miejscowościach 🙂

  4. Fajnie że w naszym kraju jest tyle mniejszych gal, dzięki temu początkujący zawodnicy mają gdzie się obijać. Walka Radomskiego i Żaby zapowiada sie ciekawie.

  5. Ja tutaj bardziej czekam na Teodorczuka z Zielińskim, gdyż myślę, że Robert poradzi sobie z Arkiem i to dość szybko 🙂

  6. Jak na tak małą galę rozpiska bardzo dobra. Dużo się dzieje w polskim MMA w ostatnich miesiącach roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.