DSC_0151 copy

Czołowy poznański zawodnik K-1 Radosław Demczur z Samolewski Team Poznań i utalentowany zawodnik MMA Grzegorz Waligóra (MMA 1-0) z Gracie Barra Poznań wystąpią w zawodowych pojedynkach podczas piątego Wieczoru Sportów Walki w Poznaniu, 26 marca w Hali CR AWF. Ich rywale w ramach pojedynku Poznań kontra Reszta Polski nie są jeszcze znani. Oprócz dwóch walk zawodowych przewidywanych jest jeszcze osiem pojedynków amatorskich. Poniżej informacja prasowa:

Organizacja XGSW nie zwalnia tempa!

26 marca 2011r. w Hali CR AWF Poznań odbędzie się piąta edycja WIECZORU SPORTÓW WALKI. Podczas Gali zobaczymy w sumie 10 pojedynków w takich formułach walki jak MMA, K-1 Rules i Muay Thai: w tym 8 pojedynków amatorskich i dwie walki zawodowe – EXTRA FIGHT-y, a 6 z tych walk zostanie rozegranych w ramach meczu POZNAŃ vs RESZTA POLSKI.

W EXTRA FIGHT-ach barw POZNANIA bronić będą:

– RADOSŁAW DEMCZUR (Samolewski Team Poznań) – najlepszy w Poznaniu zawodnik MuayThai i K-1 w kategorii wagowej 71 kg. Międzynarodowy Mistrz Polski Muaythai 2010 r., Zdobywca Pucharu Europy K-1 Federacji ISKA, Mistrz MuayThai organizacji XGSW.

– Grzegorz Waligóra (Gracie Barra Poznań) – w kategorii wagowej 70 kg, który w udanym debiucie w walce zawodwej na XGSW Night of Champions udowodnił, że ma papiery na najlepszego fightera MMA.

Wieczory Sportów Walki – to cyklicznie odbywające się amatorskie Gale Sportów Walki w Poznaniu. Projekt ten powstał zarówno z myślą o młodych zawodnikach, którzy potrzebują systematycznych startów, aby rozwijać talent
i podnosić swoje umiejętności, jak również jest swojego rodzaju eliminacją do organizowanych przez nas Gal Zawodowych “Night of Champions” i szansą dla utalentowanych i bardziej doświadczonych wojowników na przeskok do profesjonalnych pojedynków. Na pierwszej edycji WSW pojawił się z pokazem sam Mariusz „PUDZIAN” Pudzianowski, a podczas 4 edycji w Walce Wieczoru wystąpił Rafał „USZOL” Dąbrowski.

Zapowiada się kolejny emocjonujący Wieczór Sportów Walki, na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków mocnych wrażeń.

1 KOMENTARZ

  1. chwile zajelo mi zrozumienie tego co sie dzieje na zdjeciu, moja pierwsza mysl to cos w stylu „jakis gosc z sadystycznym usmiechem naciska Cro Copowi na bolący ząb” haha, chyba za duzo krwi mi z ucha sciagneli 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.