Nadesłał Adis:

W piątek, 10. czerwca w Siedlcach (woj. mazowieckie) odbędzie się zawodowa gala K-1 zorganizowana przez organizację Victory and Glory. Oprócz dziesięciu pojedynków K-1 gromadzona w miejskim amfiteatrze publiczność będzie mogła zobaczyć bardzo ciekawą walkę MMA w wadze ciężkiej. W ringu naprzeciw siebie staną – Daniel Omielańczuk (4-2-1) oraz Michał Włodarek (3-0).

Dla Daniela będzie to druga walka w tym roku, a zarazem dobra okazja do odbicia sobie kontrowersyjnie zakończonej styczniowego pojedynku z Dmitrym Poberezhetsem na Fight on the East. Wtedy to sędziowie mimo dodatkowych trzech minut dogrywki nie wyłonili zwycięzcy. Występ w Rzeszowie przerwał dobrą passę trzech kolejnych zwycięstw jakie udało odnieść się zawodnikowi Nastula Team w zeszłym roku, kiedy to pokonywał Piotra Milskiego, Patryka Gacę i Błażeja Wójcika.

Występ Omielańczuka w Siedlcach planowany był już od marca, kiedy to przegrał z Michałem Wlazło na zasadach K-1. Padła propozycja rewanżu w formule MMA, jednak zawodnik z Gdańska odmówił. Następnie próbowano zestawić Daniela z Krzysztofem Gołaszewskim, jednak uraz jakiego doznał na Quest Arena 2 pokrzyżował plany. Ostatecznie padło na innego fightera z Poznania, który bez dłuższego zastanawiania się podjął rękawice. Jest nim Michał Włodarek, trenujący na co dzień w Ankos Zapasy. W marcu ubiegłego po raz pierwszy wszedł jako zawodowiec na ring gdzie podczas gali Ring XF 1 stoczył dwa zwycięskie pojedynki – odpowiednio z Marcinem Wójciekim i Jackiem Czajczyńskim. Dobrą passę podtrzymał dzięki kwietniowej wygranej z Aleksandrem Mędralą w rodzinnym Poznaniu na Quest Arena 2. Tym razem czeka go już cięzsza przeprawa jaką bez wątpienia będzie starcie z głodnym sukcesu Danielem Omielańczukiem.

5 KOMENTARZE

  1. Osobiście nie widzę innej opcji jak wygrana Daniela, który ma coś do udowodnienia. 🙂 na dniach może podrzucę jakiś film z przygotowań.

    W ogóle gala ta będzie miała bardzo ciekawą oprawę… amfiteatr stylizowany na Koloseum, zawodnicy będą wychodzili w strojach gladiatorów, a wyprowadzały ich będą hostessy przebrane za niewolnice… Walki transmitować będzie telewizja Canal+.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.