W związku z występem Michała Mankiewicza (4-0, #9 w rankingu MMARocks) w turnieju KSW oraz niedawnej kontuzji miejsce w wadze lekkiej w Team MMARocks walczącym w turnieju rosyjskiej organizacji Pro FC zajmie zawodnik Bastionu Tychy Daniel Obrzut (1-1).  Obrzut ostatnią walkę zawodową stoczył w listopadzie zeszłego roku kiedy na gali Shooto w Kielcach pokonał na punkty Kamila Koryckiego a jedyną swoją porażkę poniósł w debiucie przeciwko Łukaszowi Bugarze. Team MMARocks, w którym prócz Obrzuta występują Mariusz Radziszewski, Artur Kadłubek, Łukasz Woś i Jacek Czajczyński jest jedną z sześciu drużyn w organizowanym przez Pro FC Union Nation Cup. Puchar startuje w Rostowie 6 sierpnia gdzie Polacy zmierzą się z obrońcami tytułu zespołem Persevet FT.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo perspektywiczny zawodnik, jestem pewny że dobrze zastąpi Mankiewicza i pokaże się z dobrej strony.

  2. Trochę mało doświadczony,ale faktycznie perspektywiczny moim zdaniem. Hm, to MMA ROCKS TEAM cały oparty na śląskich chłopakach:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.