19 KOMENTARZE

 1. Dobra decyzja. Damian ma jeszcze dużo do udowodnienia w zapasach. Poza tym ewentualne złoto za 4 lata i sukcesy w innych turniejach też znacznie większą jego wartość na rynku mma.

 2. Jak on tak chce to tym bardziej niech zostanie. Złoto za 4 lata, za 8 lat kolejne i w wieku 31 lat 9 lat MMA, 40stka – emerytura… oby śpiąc na kasie z repliką lub własnościowym pasem UFC w gablocie w swojej willi;-)

 3. Pozostaje tylko życzyć sukcesów 🙂

  + dla Orange za świetne zmontowanie materiału z treningów

 4. Fajnie, że Damian będzie sobie w międzyczasie trenował mma. Przechodząc do mma na stałe powinien mieć już bardzo duże umiejętności.

 5. I dobrze, nie ma co na siłę każdego pchać w mma. Mnie jego medal najbardziej cieszy z wszystkich, które zdobyli Polacy na igrzyskach. Nie zawsze ktoś to był kotem na igrzyskach w zapasach, jest potem dobry w mma, zobaczcie chociaż na Rulona Gardnera (swoją drogą koleś zaliczył niezły upadek, oglądałem kiedyś kilka sezonów Biggest Losera i on tam był w jednym, tak był spasiony, że masakra)

 6. Po Rio wziałbym się za MMA pełna parą. Bardzo dobre pieniadze sobie by wywalczył.

 7. szkoda – jako fan przede wszystkim MMA chciałbym takiego utalentowanego zawodnika w mojej dyscyplinie. Jakoś nie podniecają mnie specjalnie zdobycze medalowe na olimpiadach, chociaż wiem że dla sportowca to najwyższa nobilitacja.

  Poza tym – medal w Rio może być a może też go nie być, te igrzyska w niektórych przypadkach utwierdziły mnie w przekonaniu, że można nie trafić z formą / spalić się psychicznie / przegrać jeden decydujący mecz / natrafić na rywala w życiowej formie, itp itd.. 🙂

 8. Kurcze Damian to rocznik 89'! Tyle lat kariery ma przed sobą.  Powodzenia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.