Jest to walka z pierwszej rundy turnieju w Austrii, jest też sześć innych i pewnie więcej pojawi się w najbliższym czasie na stronie tego usera – link.

9 KOMENTARZE

  1. bosy, pisałeś że jak ogranizator gali nie prześle wyników do sherdoga to ty to zrobisz. Nadal widzę rekord 5-0-0 zamiast 9-0-0. Do gali UFC w Niemczech jest trochę czasu i jak ktoś już wspomniał UFC patrzy też na rekordy, więc może akutat przyuważą Damiana.

  2. ..jeżeli Damian nie wystąpi w Köln, to będziemy wiedzieli do kogo ronić pretensje 😉 A na poważnie, to zluzujcie zawory. Bosy dwoi się i troi abyśmy mieli świeże newsy ( zdjęcia, filmy, arty.. ) z polskich aren, także spokojnie – będzie i update rekordu Damiana.

  3. A co myślicie o poziomie tych walk. Bo to co narazie jest wrzucone mnie nie zachwyca.

  4. Mi tez się to nie podoba jakoś szczególnie. Walka Damiana to nie jest poezja, ale walczy się tak jak przeciwnik pozwala;D ten pozwolił na szybkie TKO więc Damian to wykorzystał. NIe rozumiem niektorych co narzekają na tą walke. Po co Damian miałby się bawic w stójce i robic show skoro przed nim jeszcze były 3 walki. Czekam na kolejce wideo…

  5. Nie mówiłem tu akurat o walce Damiana, tylko o pozostałych walkach z tego turnieju które na chwile obecna są dostępne.

  6. Jest kolejna walka Damiana
    httpv://youtube.com/watch?v=RRWs_eszjr0&feature=channel_page

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.