Tomasz Czerwiński 2 (fot Ana-Maria Tanasie)

Ze zmiennym szczęściem walczyli Polacy na poniedziałkowej gali RXF 18 w Rumuni. Tomasz Czerwiński (MMA 9-8) poddał w pierwszej rundzie Laurentiu Ursachiego. Drugi z Polaków. Andrzej Kulik (MMA 1-1) niestety przegrał z ważącym ponad 180 kilogramów Aleksandrem Lungu. Kulik wziął walkę na kilka dni przed galą gdy z udziału w walki wycofał się oryginalny przeciwnik Lungu, Jeff Monson.

Wideo z obu walk można obejrzeć poniżej.

RXF 18 Cluj

RXF 18 Cluj

Posted by Octavian Todiras on 16 czerwca 2015

https://www.youtube.com/watch?v=Th74aMDUXWE

7 KOMENTARZE

  1. Ej dobra, widziałem walkę Kulika i ktoś musi to powiedzieć, bez hejtów – Lungu sprowadzany jest na galę z takim samym przesłaniem jak sumocy w japonii – ma być show (Lungu nawet pasuje). Jeśli Kulig go nie pokonał, oznacza to, że jego MMA stoi na bardzo niskim poziomie. Żeby nie było, tak wiem, że Lungu go trafił. Nie chcę wyjść na hejtera, ale takie ciosy wali się na weselu, a nie w walce. Więc niech Kulik się ogarnie jakoś, bo takie skakanie to może na Walusia jest dobre.

  2. Ja pierdzielę, ten Lungu jest taki zmasowany, że ledwo wyprowadzał te ciosy, a te dobitki w parterze to już w ogóle komicznie wyglądały. Jak pierdnięcia.

  3. No cóż.. O poziomie przeciwnika T.Cz. świadczy, że nie potrafił go tak długo skończyć, aż sędzia się nudził. Ale nie zmienia to faktu, że walka wygrana, więc plus dla Tomasza. 🙂

  4. Obserwuję Czerwińskiego od dłuższego czasu i kurcze, gdyby w parze z tymi doskonałymi warunkami fizycznymi szło lepsze przygotowanie techniczne…to by mogła być bestia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.