zcsw
Informacja prasowa:

Reprezentujący Grappling Kraków Rafał Czechowski wystąpi przed własną publicznością już 12 września na gali Gladiators Of The Cage 2, która odbędzie się w wybudowanej specjalnie na tę okoliczność 1000 arenie rozstawionej na Rancho Texas w stolicy Małopolski. Rywalem popularnego „Papaja” będzie doświadczony Piotr Olszynka z Silesian Cage Club Katowice. Podopieczny Tomasza Brondera powróci tym samym po rocznej przerwie, którą miał od porażki z Damianem Szmigielskim na gali xCage 6. W międzyczasie Czechowski na Slugfest 3 rozprawił się z Mateuszem Juszczakiem.

Na wrześniowej gali kibice zobaczą jeszcze dwa pojedynki MMA, w których miejscowy Grappling reprezentować będą debiutujący Sebastian Świder oraz Marcin Sasiński. Rywalami podopiecznych Łukasza Chlewickiego będą odpowiednio klubowy kolega Olszynki Igor Michaliszyn oraz reprezentujący Octagon Cieszyn Tomasz Wawrzyczek. Michaliszyn znany może być chociażby z udziału w amatorskim turnieju PROMMAC. Z kolei Wawrzyczek w maju udanie zadebiutował poddając w pierwszej rundzie Bartosza Boduszka. We wrześniu zmierzy się jednak z bardziej doświadczonym rywalem. Sasiński w zawodowym oktagonie spędził już 25 minut, ostatnio dwukrotnie zwyciężając na galach TFL.

W Kakowie odbędą się także walki formule K-1 oraz pojedynki bokserskie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.