Chmielewski

Jak poinformowano dziś za pomocą strony internetowej organizacji PROMMAC, rywalem Piotra Wawrzyniaka (MMA 5-2) na pierwszej gali z cyklu „Po Prostu Walcz!” będzie doświadczony weteran rodzimej sceny MMA – Antoni Chmielewski (MMA 26-11). Wydarzenie odbędzie się 27. czerwca w Lublinie.

Trenujący na co dzień w poznańskim klubie Gameness Team, Wawrzyniak w ciągu ostatniego roku walczył tylko raz. W czerwcu na gali WFC 18 po kontrowersyjnej decyzji sędziów został uznany za przegranego w walce z Borem Bratovzem (MMA 7-5). Po złożonym proteście obozu zawodnika z Polski i kilku miesiącach oczekiwania werdykt został zmieniony na zwycięstwo. Zajście opisaliśmy tutaj.

Chmielewski to weteran rodzimego MMA i jeden z pierwszych polskich zawodników walczących w tej formule. Znany głównie z KSW, były mistrz dywizji średniej ostatnie swoje walki toczył na galach Profesjonalnej Ligi MMA. W grudniu ubiegłego roku podczas PLMMA 26 Extra popularny „Antonio” musiał uznać wyższość Bartosza Fabińskiego (MMA 9-2), gdy po pierwszej rundzie pojedynku nie został dopuszczony przez lekarza do dalszej walki. Podczas drugiego pojedynku dla organizacji Mirosława Oknińskiego na kwietniowej PLMMA 31 Extra Chmielewski w pierwszej rundzie poddał Arkadiusza Żabę (MMA 8-6).

Od niedawna ruszyła sprzedaż biletów na powyższe wydarzenie. Bilety w cenie od 30 złotych dystrybuuje platforma eventim.pl.

Aktualna karta walk gali PROMMAC: Po Prostu Walcz!

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.