Informacja prasowa:

Niepokonany mistrz organizacji TFL – Thunderstrike Fight League, Cezary „Polish TANK” Kęsik po fenomenalnym zwycięstwie na KSW 51 z Aleksandarem „Jokerem” Iliciem będzie bronił pasa mistrzowski TFL przed własną lubelską widownią. Rywalem pochodzącego z Chrząchowa reprezentanta Cross Fight Radom, będzie Brazylijczyk Francisco Givago.

Przedstawiciel Canarinios może pochwalić się rekordem trzynastu zawodowych walk z czego siedem przechylił na swoją korzyść. Mistrz z Polski dotychczas dziesięć razy wchodził do ośmiokątnego oktagonu i nigdy nie zaznał goryczy porażki. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg!

„Jak dotąd nigdy nie miałem okazji walczyć z rywalami z Brazylii. To walczący naród z wielkimi tradycjami w sportach walki. Ta nacja jest nieprzewidywalna podczas walki. Muszę być czujny i skoncentrowany od samego początku do końca. Zapraszam Wszystkich kibiców do Lublina! Hala Globus jest dla mnie szczęśliwa i mam nadzieje że święta w tym roku będą dla nas szczęśliwe” – mówi Champion organizacji TFL Cezary „Polish TANK” Kęsik.

Bilety na galę dostępne na www.ekobilet.pl

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.