Niepokonany Champion organizacji TFL w kategorii średniej Cezary „Polish Tank” Kęsik (MMA 11-0), już 7 marca w Radomiu stoczy dwunasty zawodowy bój w karierze. Tym samym, zawodnik klubu Cross Fight Radom rozpocznie 2020 w rodzimej organizacji.

Ubiegły rok podopiecznego trenera Leszka Kulika był najlepszym w jego w karierze. Fighter urodzony w Chrząchowie czterokrotnie wchodził do klatki. „POLSKI CZOŁG” dwukrotnie zwyciężał w największej europejskiej organizacji KSW, najpierw pokonując Jakuba Kamienierza a następnie z Aleksandara Ilicia. Pod banderą TFL z kwitkiem odprawiał Mikhaila Bureshkina, a następnie Jussi Halonena. Lider TFL ponadto został uhonorowany Heraklesem za „ODKRYCIE ROKU 2019” w Polskim MMA.

„Rozpoczynamy 2020 dokładnie tak samo jak rok temu. Podczas gali w Radomiu, Czarek wywalczył sobie kontrakt z KSW, stoczył 4 doskonałe i efektowne pojedynki. Nie zamierzamy się zatrzymywać. Mamy jasno sprecyzowany cel. „- mówi promotor JS PROMOTION, organizator TFL Jacek Sarna.


„Idę po swoje i stawiam wszystko na jedną kartę. Zapraszam do Radomia moich najwierniejszych i najlepszych na świecie kibiców! Z Wami na sam szczyt, po mistrzostwo! Widzimy się w Radomiu” – zapowiada Cezary Kęsik.

Bilety na galę dostępne w systemie www.ekobilet.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.