W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich 14 grudnia do hali przy stadionie żużlowym na Galę Walk Full Contact.
Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana w Pile, na którą myślę, że warto się wybrać, żeby na własne oczy przyjrzeć się walkom w wydaniu najbardziej realnym, czyli z minimalną ilością reguł i ograniczeń.

Tym bardziej, że na pilskim ringu zagościć mają Mistrzowie Świata w Grappling Jiu-Jitsu bracia Mariusz i Maciej Linke, którzy stoczą walki w formule MMA (mieszane sztuki walki) odpowiednio z Łukaszem Ptaszyńskim judoką z Gwardii Warszawa i Marcinem Kabatem, czarnym pasem Judo z pilskiej sekcji BJJ. W innych walkach pilskii trener BJJ Tomasz Jopek podejmie innego judokę z Warszawy Mirosława Zantarę, a Marcin Wójcik („świerzo upieczony” Mistrz Polski Juniorów w Teakwon-do) Grzegorza Szatkowskiego z Linke Gold Team.

Między walkami MMA zaplanowane są walki Submission Wrestling oraz pokazy innych sztuk walk i systemów.
Myślę, że gala, jak na pilskie warunki, zapawiada się naprawdę atrakcyjnie i warto wydać te 15 złotych i poświęcić trochę piątkowego wieczoru, żeby spędzić czas niestandardowo, a być może – mam nadzieję – bardziej zainteresować się tematyką MMA, Vale Tudo, czy BJJ.

Jeszcze kilka konkretów o części grapplingowej Gali.
Zaplanowane są walki Brazylijskiego Jiu Jitsu (w judogach) oraz Submission Wrestling (bez judog) zawodników pilskiej sekcji BJJ z zawodnikami Mariusza Linke ze Szczecina: min. z Pawełem Wysockim (purpurowy pas), Piotrem Koprowskim (purpura), Mariuszem Abramiukiem (niebieski). Również ta część zapowiada się atrakcyjnie i jestem pewien, że pilscy reprezentanci swoje mniejsze od swoich przeciwników umiejętności uzupełnią zaciętością, determinacją i wolą zwycięstwa.

Jeszcze raz zapraszam!

Source : Forum Piła

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.