Krzysztof Kułak 24 stycznia miał walczyć na gali Beast Of The East, rywalem miał być Vitor Vianna.

Krzysztof walczy na tej gali, lecz z innym rywalem. Vitor Vianna doznał kontuzji i wypadł z rozpiski. W jego miejsce wskoczył Włoch – Hans Stringer (11-2-1).

konfrontacja.com:

W najbliższy weekend swoją walkę na holenderskiej gali „Beast of the East” stoczy zawodnik KSW Team, Krzysztof „Model” Kułak. Początkowo – informowaliśmy o tym – rywalem Polaka miał być reprezentant Brazylii, Vitor Vianna. Niestety, ale do tego pojedynku nie dojdzie. Vianna nabawił się kontuzji podczas jednego z treningów i nie będzie mógł skrzyżować rękawic z naszym fighterem.
Zastępcą Vianna będzie Hans Stringer z Włoch. Rywal „Modela” w formule MMA stoczył czternaście pojedynków. Wygrał jedenaście z nich, dwa razy przegrywał i raz remisował. Stringer to bardzo dobry grappler, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że osiem z jedenastu zwycięstw odniósł w parterze. Dla Włocha będzie to drugi występ na „Beast of the East”.

video z walk Stringera w środku

Na gali wystąpią też dwaj inni Polacy: Grzegorz Trędowski przeciwko Vincentowi Latoelowi i Robert Jocz przeciwko Dionowi Staringowi. Pełna rozpiska na stronie Beast of the East.

2 KOMENTARZE

  1. Widać znów będzie pojedynek POLSKA vs WŁOCHY ;D Trzymam kciuki za Krzycha.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.