bonkowska vs juskiewicz

 

Do ciekawego starcia pań dojdzie w jednej z głównych walk IV Gali Sportów Walki w Międzychodzie. 12 października naprzeciw siebie staną w ringu Paulina Bońkowska (3-2) Sylwia Juśkiewicz (2-2).

Pojedynek pań w kategorii muszej ma być jedną z głównych atrakcji zapowiadanej na 12 października IV Gali Sportów Walki. W Międzychodzie fani zobaczą nie tylko walki MMA, ale także K-1. Jak poinformował nas odpowiadający za kartę walk Nikodem Zatowka, na gali zobaczymy kolejny pojedynek z udziałem Tomasza Stasiaka (4-0), a już wkrótce fani będą dowiadywać się o kolejnych pojedynkach.

Pierwszym ogłoszonym starciem jest walka Pauliny Bońkowskiej z Sylwią Juśkiewicz. Zawodniczka Arrachionu Olsztyn w 2012 roku stoczyła cztery walki, kiedy po trzech kolejnych wygranych przegrała z Karoliną Kowalkiewicz w półfinale turnieju KSW. Bońkowska w ostatnich miesiącach nie walczyła, ale za to związała się kontraktem z Cage Warriors, a niewykluczone są także kolejne jej starty na galach KSW.

Po porażce do MMA wraca także Sylwia Juśkiewicz. Łodzianka w marcu na szwedzkiej gali IRFA 4 przegrała z Liną Eklund. Dla podopiecznej Grzegorza Chałubińskiego będzie to już druga walka z reprezentantką olsztyńskiego Arrachionu. W swoim zawodowym debiucie „Mała Torpeda” po pasjonującej walce przegrała z Joanną Jędrzejczyk.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.