Jeden z najlepszych klubów MMA w Polsce, Berkut Arrachion Olsztyn z nowym rokiem wraca do pierwotnej nazwy – Arrachion Olsztyn.

Klub dzięki któremu świat MMA poznał takich wojowników jak wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk czy mistrz organizacji KSW Mamed Khalidov, po 5 latach współpracy z Berkutem wraca do swojej oryginalnej nazwy.

O decyzji i powodach dla których doszło do zmiany nazwy klubu, Zarząd Stowarzyszenia Arrachion poinformował fanów na swoich mediach społecznościowych:

Oświadczenie o zmianie nazwy klubu Berkut Arrachion Olsztyn.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem, informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegnie nazwa naszego klubu. Od tego dnia wracamy do naszej pierwotnej formy tj. Arrachion Olsztyn. Nasza decyzja jest związana z połączeniem sił klubów Berkut oraz Akhmat na rynku rosyjskim, w związku z czym pierwszy z wymienionych klubów zmienił również swoją nazwę.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za cały okres trwania naszej współpracy wszystkim trenerom, zawodnikom oraz przede wszystkim właścicielowi klubu Berkut Panu Mairbek Khasiev. Był to bardzo owocny czas, gdzie mogliśmy gościć u nas w klubie wielu światowej klasy zawodników oraz uczestniczyć w obozach szkoleniowych w Klubie Berkut. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów W nadchodzącym 2020 roku.

Zarząd Stowarzyszenia Arrachion

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.