Podczas jubileuszowej gali Babilon MMA 20 dwaj niepokonani królowie nokautu zmierzą się w walce eliminacyjnej do mistrzowskiego tytułu w kategorii piórkowej. Na zwycięzcę czekać będzie czempion Daniel „Rutek” Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 SUB). Czy zmierzy się z nim Dawid Śmiełowski (7-0, 5 KO, 2 SUB), czy też Krzysztof Gutowski (8-0, 8 KO) – przekonamy się 26 marca. Transmisja gali na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji Ipla.

To będzie elektryzujący pojedynek dwóch rewolwerowców. Obaj wygrali wszystkie swoje walki przed czasem. Każdy z nich słynie z potężnej siły rażenia. Różnią ich za to warunki fizyczne – „Królik” Śmiełowski dysponuje imponującym wzrostem i zasięgiem, za to niższy „Gutek” ma znakomity boks oraz kopnięcia. Wydaje się, że ich starcie nie może potrwać pełnych trzech rund i ktoś musi zostać znokautowany.

Śmiełowski reprezentuje klub MMA Witkowo. W klatce organizacji Babilon MMA meldował się już trzy razy, pokonując kolejno Piotra Kacprzaka (TKO 1), Damiana Zorczykowskiego (efektowne KO w 3. rundzie po latającym kolanie) i Huberta Sulewskiego (TKO 2). Jeden występ dla Babilon MMA zanotował z kolei Gutowski. Zawodnik WCA Fight Team znokautował w 1. rundzie Jerry’ego Kvarnstroma.

W pojedynku wieczoru gali Babilon MMA 20 Łukasz Sudolski (8-0, 5 KO, 1 SUB) wreszcie doczeka się walki o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze półciężkiej. Niepokonany zawodnik klubu Berserker’s Team zmierzy się na dystansie pięciu rund z weteranem UFC i ACB – Joachimem Christensenem (15-8, 5 KO, 5 SUB).

Karta walk gali Babilon MMA 20

Walka o mistrzowski pas w kategorii do 93 kg:
Łukasz Sudolski (8-0, 5 KO, 1 SUB) vs Joachim Christensen (15-8, 5 KO, 5 SUB)

Walka eliminacyjna do pasa w kategorii do 66 kg:
Dawid Śmiełowski (7-0, 5 KO, 2 SUB) vs Krzysztof Gutowski (8-0, 8 KO)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.