Ireneusz_Ziolkowski_Arena_Berserkers

Jedną z atrakcji Areny Berserkerów 7 będzie turniej w kategorii półciężkiej. Trwają jeszcze poszukiwania zawodników do drabinki wydarzenia, które 14 marca odbędzie się w Szczecinie.

W walce wieczoru siódmej edycji tej imprezy ponownie zawalczy Michał Fijałka (MMA 12-4-1, 5. w rankingu PL), który już trzykrotnie był w głównym starciu tego cyklu. „Sztanga” zanotował serię czterech zwycięstw, a ostatnio wygrał w Pradze z reprezentującym Niemcy Tassilem Lahrem. Prócz niego na gali wystąpić ma również niepokonany Maciej Różański (MMA 5-0, 14. w rankingu PL), który powraca do bardziej aktywnych startów w MMA. Strażak ze Szczecina w ostatnich dwóch występach pokonywał osiadłego w Czechach Uzbeka Makhmuda Muradova.

Trwają poszukiwania zawodników do turnieju wagi półciężkiej. Arena Berserkerów 7 odbędzie się w Szczecińskim Domu Sportu 14 marca. Chętni zawodnicy są proszeni o kontakt z Piotrem Bagińskim (mail: [email protected]).

5 KOMENTARZE

  1. Gdybym trenował i był w formie to mógłbym się zmieścić w limicie wagowym. Dziś już raczej kategoria średnia 😀

  2. Osobiscie bardzo chetnie zobaczylbym w tym turnieju Marcina Gulasia. Wie ktos czy jest szansa na wystep Jagody w Szczecinie ?

  3. A ja jestem ciekaw kiedy Sztanga dostanie jakiegoś zawodnika z prawdziwego zdarzenia… Obija samych ogórasów, szkoda bo takie nabijanie rekordu nic mu nie da:confused:

  4. Grubas

    A ja jestem ciekaw kiedy Sztanga dostanie jakiegoś zawodnika z prawdziwego zdarzenia…

    Pewnie dopiero wtedy gdy ostatecznie jakos doczlapie sie do KSW 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.