Jak udało nam się dowiedzieć (po weryfikacji informacji podanych na fight24.pl), Maciej Polok (1-0) najlepszy grappler w Polsce, już w tą sobotę powróci po sześcioletniej przerwie do startów w MMA. Na sobotniej gali Angels Of Fire 7 w Płocku zmierzy się z Adrianem Bosakiem (3-3) – zawodnikiem grupy Maximus Promotion. Walka odbędzie się w limicie wagowym 72 kg.

Poza wspomnianą wyżej walką, inny zawodnik Bastionu Tychy – Marcin Held (8-0) zmierzy się z Łukaszem Sajewskim (7-0) a weteran KSW Krzysztof Sadecki (1-0) podejmie mocnego Brazylijczyka – Francisco Silvę (7-3).

17 KOMENTARZE

 1. Weteran nie musi być stary czy doświadczony 😉 U nas w odniesieniu do mma przyjęło się z języka angielskiego określać mianem weterana zawodnika, który występował dla jakiejś federacji. Sadecki stoczył jedną zawodową walkę, ale walczył na KSW.

  Wracając do newsa: git wiadomość!

 2. To nie będzie długa walka: szybkie sprowadzenie (do piekłaaa 😀 ) i submission 🙂
  Innej możliwości nie widzę

 3. …potwierdzamy tą walkę: 5) Adrian Bosak (Czechy) vs. Maciej Polok (Bastion Tychy) – MMA, 72kg, 2×5 min – promotorem tego pojedynku jest: MMA ROCKS.pl

 4. no i bajer – coraz ciekawiej się gala zapowiada, choć ja czekam aż w Polsce standardem będzie 3x5min.

 5. …ponieważ walka: 5) Adrian Bosak (Czechy) vs. Maciej Polok (Bastion Tychy), której promotorem jest – MMA ROCKS.pl wzbudziła kilka kontrowersji winien jestem dopowiedzenia czy wyjaśnienia, że do tego zestawienia zawodników doprowadził: Paweł Ziółkowski „BORUTA” z – Fight24.pl.

 6. czyli jak nie puszczą gali na żywo, wcześniejsze doniesienia mówiły że będzie transmisja a nie retransmisja

 7. …pierwotnie (jak to zawsze bywało) gala miała być na „żywo” ale z powodu przesunięć programowych związanych z wydarzeniami z 10 kwietnia w Smoleńsku na 29 maja został przesunięty finał w koszykówce. Siła wyższa, musimy się z tym faktem pogodzić, w zamian otrzymaliśmy 3 retransmisje w dniach: 5; 6; 7 czerwca

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.