jagoda marcin gułaś gulas

Na dokładnie tydzień przed galą Extreme Fight Cage 2 w Suwałkach Andrzej Kulig (MMA 0-0) doznał kontuzji i nie wystąpi jako rywal Kamila Walusia (MMA 4-3). Kulig podczas jednej z ostatnich sesji sparingowych złamał rękę i kolejny raz zmuszony jest odłożyć w czasie swój debiut w formule MMA.

Na jego miejsce wchodzi znany z trójmiejskiej sceny Marcin Gułaś (MMA 5-4), dla którego będzie to powrót do walk po prawie rocznej przerwie. „Jagoda” przez praktycznie cały 2014 zmagał się z problemami ze zdrowiem i miał powrócić do klatki na grudniowej gali PLMMA w trójmieście. Po informacji o odwołaniu gali Mirosława Oknińskiego, Gułaś wykorzystał nadarzającą się okazję i wskoczył na miejsce kolegi z Gdańska.

Na gali EFC 2 poza walką Waluś-Gułaś będziemy mogli zobaczyć dobrze zapowiadający się pojedynek Mateusza Zawadzkiego z Kerimem Abzaiłowem oraz turniej w kategorii wagowej do 66 kg, w którym wystąpią: Sebastian Kujawiak (2-2), Andrey Sucharewicz (1-1), Rafał Rynkowski (6-2), Erwin Korotko (0-0), Łukasz Kulig (2-4), Konrad Matusiak (0-0), Aleksander Georgas (5-4), Łukasz Kaśniewski (3-4).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.