Andryszak

Michał Andryszak (10-3) poinformował właśnie, że ze względów zdrowotnych nie będzie mógł stoczyć walki z Tadasem Rimkeviciusem (20-10), która odbyć się miała 14 września na gali PLMMA 20 Extra w Pruszkowie.

Michał Andryszak w sobotę wygrał z Ionem Cutelabą na gali Cage Warriors 58. Pojedynek zakończył się dyskwalifikacją Mołdawianina po uderzeniach w tył głowy. „Longer” długo nie mógł dojść do siebie i skutki nielegalnych ciosów odczuwał jeszcze przez kilkadziesiąt minut po zakończeniu gali. Współpracująca z Safe MMA organizacja Cage Warriors wymaga, by każdy zawodnik został dokładnie przebadany przed walką oraz po pojedynku. 21-letni bydgoszczanin otrzymał od lekarza 30-dniowy zakaz uprawiania sportu kontaktowego. Oznacza to, że następną walkę Andryszak stoczy 9 listopada na gali MMA Fighters Club w Inowrocławiu, gdzie jego rywalem będzie Rosjanin Baga Agaev (26-14). Poniżej wpis z facebooka „Longera”.

Longer

13 KOMENTARZE

 1. Można było się tego spodziewać. Dobra decyzja

  Tadas pokazał w walce z Grabowskim, że jest twardy i nie ma z nim lekko. Michał miałby bardzo ciężką przeprawę z Litwinem jesli doszłoby do tego pojedynku na PLMMA. O zwycięstwo byłoby trudno zwłaszcza przy tak krótkim okresie regeneracji między walkami

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek (Zapraszam do subskrypcji)

 2. Szkoda, ale po CW się spodziewałem, że może coś takiego nastąpić.

  Ciekawe kogo ściągną na zastępstwo. Kitę bym zobaczył z Rimkeviciusem, ale wątpię, aby przyjął zastępstwo na tak mało czasu.

 3. To było do przewidzenia. Po tym co pokazał wczoraj Michał, faworytem tej walki byłby Tadas.

 4. To może Włodarek vs. Tadas ? Bedorf na konferencji mówił, że Michał pomaga mu w przygotowaniach, także forma pewnie jest. Jak dla mnie to miałby większe szanse, niż Andryszak.

 5. „Współpracująca z Safe MMA organizacja Cage Warriors wymaga, by każdy zawodnik został dokładnie przebadany przed walką oraz po pojedynku”

  U nas jest coś podobnego?

  „21-letni bydgoszczanin otrzymał od lekarza 30-dniowy zakaz uprawiania sportu kontaktowego.”

  Na jakiej zasadzie ten zakaz obowiązuje? tzn nigdzie nie może walczyć czy tylko w CW?

 6. up
  Ta u nas jest cos podobnego… Nie ma i dlugo nie bedzie. Najpierw zacznijmy od jakies komisji czy zwiazku MMA a pozniej takie Safe MMA (pewnie chodzi o bezpieczenstwo zawodnikow czy cos)

 7. To było do przewidzenia. Mam skromną nadzieję, że zastępstwo weźmie Michał Włodarek 😉

 8. Teraz podobno cała walka odwołana w sensie że Rimkevicius też nie przyjedzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.