Agnieszka Niedźwiedź

Już wiemy, kiedy Agnieszka Niedźwiedź po raz pierwszy od przerwy w MMA wejdzie do klatki, by skrzyżować rękawice z kolejną rywalką. „Kuma” zadebiutuje w organizacji Invicta FC w wadze muszej podczas Invicta 18 pod koniec lipca w Kansas City.

Agnieszka Niedźwiedź (MMA 7-0) po raz ostatni walczyła w czerwcu 2014 roku, kiedy to na dziewiątej Fighters Arenie znokautowała łokciami Juliję Stoliarenko. Przez kolejne dwa lata katowiczanka nie mogła pojawić się w klatce najpierw z powodu kontuzji, a następnie ciąży. Po powrocie do treningów „Kuma” zdecydowała o zejściu do kategorii muszej i zmianie klubu na Grappling Kraków, a w między podpisała kontrakt z największą kobiecą organizacją na świecie, Invictą FC.

Claudia Rey (MMA 6-0) również zadebiutuje w nowej kategorii wagowej oraz organizacji Shannon Knapp. Brazylijka do tej pory stoczyła sześć starć i nigdy nie dopuściła do decyzji sędziów. Reprezentantka Astra Fight Team cztery pojedynki kończyła nokautami, a dwa poddaniami w pierwszej rundzie.

Gala Invicta 18 odbędzie się 29 lipca w Kansas City. Starciem wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek w kategorii słomkowej pomiędzy Alexą Grasso i Jodie Esquibel.

7 KOMENTARZE

  1. JanuszWanZant

    Kolejna ciekawa walka dodana do lipca.
    Napięty grafik mamy chłopcy

    Chyba jednak nie będzie u mnie Kobieta mieszkać w lipcu:popcorn:

  2. Super, ze Agnieszka wraca juz w lipcu. Z tego co udalo mi sie znalesc na temat rywalki, mozemy spodziewac sie bardzo ciekawego starcia, zwlaszcza w klinczu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.