zdjecie

Oficjalna strona organizacji MMA Attack właśnie potwierdziła, że na gali MMA Attack 4 zobaczymy Agnieszkę Niedźwiedź (3-0). Jej rywalką ma być zawodniczka zagraniczna.

Informacja prasowa:

Kolejną walką, która odbędzie się na gali MMA Attack 4 jest pojedynek z udziałem Agnieszki Niedźwiedź. 18-letnia katowiczanka 26 października w Ergo Arenie zmierzy się z zagraniczną rywalką.

Dla Agnieszki Niedźwiedź będzie to czwarta zawodowa walka w karierze i druga na gali MMA Attack. W kwietniu tego roku zawodniczka Natal Gold Team Katowice pokonała przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Klaudię Apenit, a pojedynek bardzo udanie wprowadził żeńskie MMA na karty MMA Attack. Idziemy za ciosem i już w październiku najlepsza polska zawodniczka kategorii koguciej znów stanie w naszym oktagonie. Tym razem przygotowaliśmy dla niej zagraniczną rywalkę, której nazwisko wkrótce przedstawimy fanom.

Jeszcze w sierpniu młodą Polkę czeka walka z L.J. Adams na gali w Szkocji, ale Niedźwiedź zapewnia, że najważniejszą datą w tym roku jest dla niej 26 października. – Na razie myślę tylko o nadchodzącej walce, ale wszystko planujemy tak, bym 26 października była w optymalnej formie. MMA Attack dało mi szansę, kiedy niewiele osób o mnie słyszało i to ta organizacja pozwoliła mi zaprezentować się szerszej publiczności. Czekam na oficjalne potwierdzenie mojej rywalki. Wiem tylko, że poziom ma iść w górę, co bardzo mnie cieszy, bo sensem tego sportu jest mierzenie się z coraz lepszymi zawodniczkami. Już teraz zapraszam wszystkich do Trójmiasta. MMA Attack gwarantuje wysoki poziom sportowy, a ja postaram się nie zawieść kibiców – powiedziała Agnieszka Niedźwiedź.

Na gali MMA Attack 4 w trójmiejskiej Ergo Arenie zobaczymy także gwiazdy polskiego MMA, którym przewodzić będzie Tomasz Drwal. W oktagonie staną także Krzysztof Jotko i Peter Sobotta, a to dopiero początek odsłanianych przez nas kart.

Przypominamy, że bilety na galę MMA Attack są już w sprzedaży na www.eventim.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.