Zieliński2

Adrian Zieliński (MMA 16-4) powróci z Gruzji z kolejnym zwycięstwem na koncie. Polak w drugiej rundzie poddał faworyzowanego Rasula Edieva podczas gali ACB 35: Memory of Guram.

Zawodnicy ruszyli z ciosami już od pierwszych sekund pojedynku. Po sekwencji ciosów i pierwszej minucie walki Ediev obalił Zielińskiego i kontrolował z góry. Co prawda Adrianowi udało się dwukrotnie wstawać, jednak Rasul popisał się kolejnym obaleniem a za drugim razem zawodnicy przewalczyli do końca rundy w klinczu. W drugiej rundzie to Polak przejął inicjatywę otwierając walkę potężnym prawzym sierpem który zachwiał rywalem. Od tej pory Rasul Ediev walczył już tylko o przetrwanie. Walka przeniosła się do parteru w którym Zieliński skutecznie rozbijał rywala ciosami na korpus i głowę, aby ostatecznie zdobyć plecy i poddać duszeniem zza pleców. Było to szesnaste zwycięstwo Adriana i szóste przez poddanie.

13 KOMENTARZE

  1. Taran

    Kiedy UFC?

    Pisalem, ze nie ma kogo wytypowac z Polski jako zastepstwo dla Vicka, bo zapomnialem o Zielinskim 😉 Gratulacje dla Adriana.

  2. VaeVictis

    Pisalem, ze nie ma kogo wytypowac z Polski jako zastepstwo dla Vicka, bo zapomnialem o Zielinskim 😉 Gratulacje dla Adriana.

    I na początek w UFC nie Vicki, zaległe starcie Adriana z Lobovem. HEHE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.